Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amanda névhez milyen vezetékné...

Amanda névhez milyen vezetéknév illik?

Figyelt kérdés

Illetve mi a véleményetek az Amanda (becézve:Mendi) névről?

Nektek milyen vezeték és keresztnevek tetszenek?



2017. szept. 19. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
27%

Amanda cigánynév de ettől függetlenül adhatod "magyar" gyereknek is.


Amik tetszenek lány nevek: Jázmin, Johanna, Ivett, Andrea, Kata, Daniella, Bianka, Luca, Nikolett, Viktória.

Fiú nevek: Máté, Soma, Mihály, Zsombor, Bence és Bálint


Vezetéknév mindegy. Az a lényeg hogy a vezetéknév és a keresztnév passzoljon egymáshoz.

2017. szept. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Cigány a nénikéd, teljesen normális név. Latinul azt jelenti, szeretnivaló. A Mendi becézés mondjuk nem tetszik, angolos. Vezetéknévből bármi illik hozzá, ami nem csupa A betűs.
2017. szept. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%

Ami illik hozzá: Kanalas, Orsós, Ragály, Ruszó, Balogh, Oláh



A Mendi kicsit furcsa nekem, inkább Aminak becézném, vagy Manónak.


Lánynevek, amik tetszenek: Zsófia, Zsuzsa, Panna, Dóra

Fiú nevek, amik tetszenek: Balázs, Zoltán, Sándor és szerintem a Döme arayos, de lehet, hogy felnőttként nem szerencsés.


Vezetéknévből nem nagyon van olyan, ami kimondottan tetszik, de nem szeretem a poénos neveket, mint egyik ismerősöm, akinek Erős István lett a gyereke... Mint az erőspista. Vagy Kasza Blanka, Piros Virág, Vad Ibolya, Végh Béla, Szájer Mónika... Szóval szerintem gáz, ha valakinek poénból adják a nevét.

2017. szept. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!