Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kereshetnék Budapesten...

Hogyan kereshetnék Budapesten állást?

Figyelt kérdés
Csak úgy találhatok munkát, ha már ott élek? Vagy ha még nem lakom ott, úgy is találhatok munkát? Szociális gondozói végzettségem van, de azt nem szeretem. Más pozícióban nem találhatok munkát?
2017. szept. 20. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem vannak páran, akik ingáznak, tehát nem lehetetlen nem Bp.-n élve bp.-i munkát találni. Simán tudsz a végzettségednek nem megfelelő munkát találni, de kérdés, hogy milyet. Eladóit, takarítóit, konyhai kisegítőit pl. biztos fogsz tudni, de komolyabbnál már kérdés, hogyha szakmai végzettséged a területen nincs, mással tudsz-e kompenzálni (nyelvtudás, adminisztrációs tapasztalat).
2017. szept. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amíg nincs munkád, ne költözz Pestre, mert nem fogod tudni fizetni a legjobb esetben is 60+rezsi albérletet (de inkább

több az), ami x havi kaucióval indul amúgy is.

2017. szept. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdés mihez értesz még. Én szinte minden sarkon látok álláshirdetést.


Csak a nagyobb bevásárló központokban Savoya Park, Euro park, 2-3 eladói hirdetést látok kirakva azonnali kezdéssel.

2017. szept. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!