Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak! Mi a véleményetek...

Férfiak! Mi a véleményetek Esther Villar könyveiről?

Figyelt kérdés
2017. szept. 21. 19:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Az meg ki?????
2017. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Az ki???
2017. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Sose hallottam róla.
2017. szept. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

„A nők úgy intézik, hogy a férfiak helyettük dolgozzanak, gondolkozzanak, viseljék a felelősséget. A nők kizsákmányolják a férfiakat. De a férfiak erősek, intelligensek, fantáziadúsak, míg a nők gyengék, buták és fantáziátlanok. Akkor miért a nők zsákmányolják ki a férfiakat, és miért nem fordítva?”


Esther Vilar

Az idomított férfi


[link]

2017. szept. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Jaaaaaa. A saját szerèny vèlemènyem az, hogy egye meg minden kiadott pèldányát. Ilyen címet.."Idomított fèrfi" mekkora ri-ban--c lehet.
2017. szept. 22. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%

A Hármas vagyok.

A négyes válaszoló idézete alapján az a véleményem hogy a nemek közti különbséget torzítva kisarkítja, ráadásul degradálja a nőket, a nőket életképtelen, gonosz, élősködőknek állítja be, ellenben a férfiakat dicséri, viszont egyben ellentmondásos is mivel intelligens és erős mégis kihasználható/kizsákmányolható, szóval burkoltan arra utal hogy ha nőről van szó akkor a férfiak a farkukkal gondolkoznak vagyis sztereotipizálja és degradálja bizonyos mértékig a férfiakat is. Ezen idézet és könyv cím alapján nem lett a kedvenc írónőm :)

2017. szept. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6: Meg a naiv buta szívükkel, és a társadalomtól kapott dezinformációval gondolkodnak. Szerintem erre is gondolt.

Bár tagadhatatlan hártánya, hogy régen írta a könyeit. Ma már sokkal több amerikai nő dolgozik házasság mellet,t mint akkoriban.

2017. szept. 23. 15:53
 8/17 Bétó apó ***** válasza:
76%
Igen, kicsit idejétmúlt a könyv (mint ahogy ez a kérdés is), azóta sokat változott a világ, mindazonáltal a könyv a mai napig is telitalálat! A nők és férfiak tulajdonságai fikarcnyit sem változtak 40-50 év alatt, ehhez évszázezrek, évmilliók kellenek. Vagyis a nőket az érdek vezérli elsősorban egy kapcsolatban, a férfiakat meg a punci. Ezen motivációk mentén formálódnak. Tudom hogy ez az igazság rengeteg embert érint érzékenyen, de ugye tudjuk, hogy az embernek az igazság fáj a legjobban...
2018. szept. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A punci kevés. Legyenek mellei!
2018. szept. 6. 12:04
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a világ összes könyvét, de szerintem nehéz lenne Esther Vilar Az idomított férfi c könyvét felülmúlni. Kötelező olvasmánnyá kellene tenni. A "nőkkel", "párkapcsolatokkal" és a férfiakkal szembeni rengeteg igazságtalansággal felmerülő (talán) összes kérdést tisztázza. A megoldásokat és a jövőbeni fejlődés útját megvilágítja. A nők és a férfiak számára egyaránt. Utóbbiaknak tartást is adhat a méltóságuk visszaszerzéséhez. Már csak el kellene érni a kritikus tömeget az olvasók tekintetében. Ez a könyv egyszerűen fantasztikus. Minden tisztelet és hálás köszönenet jár Esther Vilarnak ezért a csodálatos könyvért.
2022. szept. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!