Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyit üzengettetek itt...

Mennyit üzengettetek itt azzal a személlyel, akivel a leggyakrabban tettétek ezt?

Figyelt kérdés
Pl. üzenet/nap-ban vagy oldalnyi üzenet/nap-ban vagy oldalnyi üzenet/hét-ben megadva.

2017. szept. 22. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Hat ha beszelek valakivel akkor olyan 200-300 uzenet/nap. De nem minden nap beszelunk, hetente kb 2-4x megbeszeljuk hogy mik tortentek. Van akivel kb ket havonta beszelek, de olyankor akar 400-500 uzenetet is egy nap alatt. (Messengerre gondolok) az meg erdekes lehet hogy picit tobb mint egy ev alatt az egyik baratnommel 17 000 uzenetet beszeltem (stinten messengeren, tehat a szia es hasonlok 1nek szamitanak, de a 20 soros elmenybeszamolok is 1nek szamitanak, applikaciomszamolta meg)
2017. szept. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Napi átlag 10 üzenet, de ezek fele az illetőtől visszakérdezés volt, mert egyszerűen bármiről írtam, nem ismerte azt a dolgot, így el kellett magyarázni neki.

Pár hónapig írogattunk itt, aztán meguntam, hogy folyton arra tereli a témát, hogy szerelmes belém és én mirét nem viszonzom.

2017. szept. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Napi pár alkalom, de én hosszú üzeneteket írok.
2017. szept. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pertnertol es beszelgetes intentitasatol fugg, van hogy napi 10-20, van hogy tobb, meg van hogy honapokig semmi. Az ertelem fenye ritkan eri az internetnek eme sotet zugat.
2017. szept. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ssem szamoltam FB n fenn szoktnk lenni aztan hajra
2017. szept. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
4 hónapig beszélgettem itt egy sráccal. Maximum napi egy üzenetet váltottunk egymással, de volt, hogy ennél ritkábban, mert elfoglalt volt.
2017. szept. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akivel a legtöbbet beszélgettem itt, egy lány volt, vele elég hosszú üzeneteket váltottunk, söt versengtünk, ki tud több kérdést feltenni a másiknak :D A csúcsponton olyan napi 10 üzenetváltás volt, de elég hosszú mind, azóta is dumálunk csak facebookon.
2017. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#1es vagyok. Miert vagyok ennyire lepontozva?😅 Szerintem eleg sok informaciot adtam🤔 Vagy nemtudom miert kell lehuzni ennyire😂🖕🏿
2017. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem a kérdésre válaszoltál, tehát haszontalan. Nem a messengerre irányult a kérdés, hanem erre a platformra.


Mennyit üzengettetek ITT azzal a személlyel, akivel a leggyakrabban tettétek ezt?

2017. szept. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
1 hónapig napi 2-4 óra üzengetés
2017. szept. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!