Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen oldalakat tudtok ahol...

Milyen oldalakat tudtok ahol külföldiekkel lehet csevegni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Hallottam egy olyan oldalról ahol mondjuk megadod hogy milyen nemzetiségű emberrel szeretnél beszélgetni és kiad egy beszélgetőpartnert akivel ugye gyakorolhatod az adott nyelvet meg ilyenek


VISZONT igazából olyan chat oldalakat tudtok (amiket mondjuk ti is használtok és ajánlotok) írni amiken lehet online beszélgetni biztonságosan? Ne ilyen chatroulette meg omegle meg ilyen kategóriájú oldalakat ha lehet


2017. szept. 26. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
sitetalk.com. Én pár éve használtam, azóta nem tudom milyen. A világ minden nyelvén lehetett anno beszélgetni emberekkel. Csak beregisztálsz, megadod a korod, nemed, milyen nyelven szeretnél beszélegetni és mi az anyanyelved. Így aki épp a magyart szeretné gyakorolni, lehet, hogy rád ír. Sok sikert.
2017. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. szept. 27. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!