Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez szerintetek milyen már?

Ez szerintetek milyen már?

Figyelt kérdés

Esküvőre időpontot egyeztettünk a fotóssal. Találkoztunk, beírt minket a naptárába. Nem kért semmit. Nem volt papírozás. Pár hónappal később szóltunk neki, hogy le kell mondanunk az esküvőt egészségügyi okokból. Felhívtam és mondta, hogy ilyenkor ha valaki lemondja 40 ezret kér tőlük. Ezért nem kért előleget sem. Korábban semmi ilyesmiről nem volt szó. Szerintetek?

A vőfély és zenész mind kértek előleget és ez náluk is maradt. Eszembe se volt visszakérni.


2017. szept. 29. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Bukta a fotós. Ezért kell foglaló. Utólag már kár kajabálni...szerintem. Majd tanul ebből, és legközelebb kér. Ugyanakkor érthető, hogy foglaltátok a napját, ezért nem tudja kiadni már más párnak, ezért a 25 hétvégéből amit dolgozik egy évben fizikailag egy kiesett, ami ha csak ebből él meg, hatalmas veszteség... de kétlem hogy ebből élne csak meg, mert akkor tuti biztosra menne...ha meg nem, akkor kezdő. Tulajdonképpen ő rontotta el, de azért mutass egy kis megbánást is. Mindenki boldogságra és jólétre vágyik. MINDENKI. Ő sem és te sem akarsz mást. Ha milliomosok lennétek, ez nem lenne tétel. De sajnos nem vagytok. Marad a tisztelet, a megbánás és az előre gondolkozás (lásd fotós esete)...
2017. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pár hónappal később szóltok??? Ha pár nappal az esemény előtt mondtátok le, azért illik kárpótolni (10e max), mert csak készült idővel-eszközzel dolgotokra.


Ha gerinctelenek vagytok, lesz@rjátok.


Igazából vicc, amennyit elkérnek a fotózásért...szakmát szégyenítő szerintem bár ez a 40e is pofátlanság teteje.

2017. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Esküvő előtt 300 nappal mondtam le, szóval igazán időben, nem az utolsó pillanatban.
2017. szept. 29. 21:25
 4/4 anonim ***** válasza:

# 3


300 nappal előtte? Akkor le van sz@rva a fotós még részemről is-szakma szégyene, de gondolom a többi megbízottadról is...semmiért pénzt elfogadni ennyi idővel....ááá...undorító "szolgáltatói kör".

2017. szept. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!