Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan Európai ország...

Van olyan Európai ország szerintetek, ahol rosszabb körülmények vannak, mint itt, Magyarországon?

Figyelt kérdés

Borzalmas köz és felsőoktatás

Borzalmas közlekedés

Borzalmasan magas áfa és alacsony fizetés

Borzalmas közellátás

Borzalmas, korrupt kormány, miniszterelnök


Én megmondom őszintén, szerintem ez az egyik legrosszabb európai ország, ami nagyon szomorú, mert anno atyáink küzdöttek ezért az országért. Szerintem nem erőltették volna meg magukat anno, ha látnák, hogy most milyen körülmények vannak.


2017. okt. 7. 16:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10-es ezt komolyan mondod? Szlovákiában szutyok melóért 300000-et fizetnek, miközben itt örülsz ha a 120-at megkapod, ráadásul ott még a szállásod is ingyenes, és ennél már csak feljebb mennek a környező országok. :D És ez még csak az anyagi helyzet, a többi szempontban legalább 3-szor jobbak nálunk...
2018. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11: Jartal mar Oroszorszagban? Ukrajnaban esetleg?:)
2018. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!