Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Internetes társkeresés alatt...

Internetes társkeresés alatt ki lehet szűrni ha valaki pszichopata?

Figyelt kérdés
Azt gyanítom arról a férfiról akivel ismerkedem. Ugyanis még nem találkoztunk, de már olyanokat ír nekem, hogy ő megbecsülne engem, meg hogy csak én érdeklem őt. Még szívecskéket is küld. Meg volt olyan hogy írtam neki valami dologról, amit most nem részleteznék, és azt írta itt lenne az ideje belevágnom. Meg hívogat, ha ő ráér beszélni, hogy menjek Facebookra. Meg dicséri magát, hogy ő egy jó ember, akit sokan kedvelnek, és jó híre van ott ahol él. Szerinte a volt barátnői szemetek, akik megcsalták őt. Meg volt egy lány egy randin, aki szerinte elvárta volna, hogy mindent fizessen neki. Meg olyat is írt már nekem, hogy ő rá más lányok is ráírnak, de őt csak én érdeklem. Mosolyjellel azt is írta hogy engem rövid pórázra kellene kötni.
2017. okt. 11. 09:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem feltétlen pszichopata. Bár elképzelhető. Lehet csak egy szarul hazudó nagyon kétségbeesett, frusztrált valaki. De semmiképpen sem olyan akivel komolyabb kapcsolatot lenne érdemes kezdeni
2017. okt. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 piriiiii ***** válasza:

Mi baj van azzal, ha biztat valamire, hogy vágj bele?

Nem hiszem, hogy pszichopata lenne, a leírtak alapján semmiképp.

Ettől függetlenül lehet az, mert szerintem nem egyszerű kiszűrni.

2017. okt. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmi kivetnivalót nem látok a közléseiben. A rövid póráz kicsit erős, de viccből is írhatta, ha te egy kicsapongóbb típus vagy. Ha nem szimpi neked a stílusa, akkor ne találkozz vele, ennyi.
2017. okt. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha még nem találkoztatok, akkor tùlzàs, a szìvecske ès társai... Az önfènyezès sem tùl egèszséges ès az sem, hogy a volt barátnőit okolja mindenèrt. Valószìnűleg nincs önbizalma, lehet, hogy párja sincs egy jò ideje ès ezzel akar tèged görcsösen megfogni. Olyat meg alapbòl nem mond egy ùriember, hogy egy előző randin elvárta volna a lány, hogy ő fizessen. Szerintem az első randin alapvetō, hogy a fèrfi fizet, hiszen ő udvarol a hölgynek ès nem fordìtva. Ez alapszabály ős idők óta. Ha korlátozott az anyagi helyzete, az sem baj, akkor szervezze ùgy a randit, hogy belefèrjen a költsègvetèsbe. De ne a lánnyal fizetessen! :D Egyèbkènt mekkora a korkülönbsèg? Ha sokkal idōsebb, akkor jogosan merül fel benned a pszichopata kèrdès.
2017. okt. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
25 éves. Miért akkor nem lehet az?
2017. okt. 11. 10:48
 6/12 A kérdező kommentje:
Bocs az előző választ a másik nevemmel írtam ki.
2017. okt. 11. 10:49
 7/12 anonim ***** válasza:

Tiltsd le, és ne ismerkedj idegenekkel a Facebookon. Idegeneket se igazolj vissza soha.


Ha nem teszed meg, akkor egyébként azért, mert már rég kikötött, a pórázán tart.

2017. okt. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De, 25 èvesen is lehet pszichopata valaki, csak ha egy 25 èves szìvecskèzik ìgy "ismeretlenül", az inkább szeretethiány mint elmebetegsèg. Az is màskèpp csapòdik le egy 25 èvesnèl, hogy neki kell fizetnie a randit, illetve az is, hogy fikázza az előző barátnőit. Ez a viselkedès tipikusantipikusan a huszonèves fiùk többsègèt jellemzi. Azt jelzi, hogy mèg gyerek ès nem azt, hogy pszichopata. Valamièrt olyan 40 körüli pasira gondoltam, na akkor már gàz lenne ez a viselkedès.
2017. okt. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne pszicho?
2017. okt. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

4-es

"Ős idők óta"

Nos akkoriban csak fejbe vágták az asszonyt egy bunkóssal és a hajánál fogva húzták be a barlangba. Én tudom.

2017. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!