Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen rossz élményetek volt...

Milyen rossz élményetek volt már a fém-hulladék gyűjtés során a házatok területére a jelenlétetekben bekerülő cigányokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Elvittek tőlünk néhány dolgot amitől mi is megszabadultunk volna, így lényegében üzlet volt. Persze kedveskedők voltak mint általában... De szerintetek kell tartanunk attól, hogy látván a környékünket nagyobb bátorsággal betörnek hozzánk?

Segítségkéréssel jutott be hozzánk a kedves pár, "ekkor"(nyilván ürügy volt) pillantotta meg a rossz hűtőt és megkérdezte elviheti-e. Igent mondtunk. Ekkor indult a lavina, a pásztázás. Körbenézett, loholnom kellett utàna kb. Amikor már láttam hogy menthetetlen már ajánlottam én is pár dolgot. Mindegy volt már, így legalább megszabadulhatok a szeméttől gondoltam magamban. És így is lett. Milyen tapasztalataitok vannak? Jártatok már így?

Sajnos tudom hogy kutyából nem lesz szalonna, így tartok most.



2017. okt. 11. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A segitségkérésröl irhatnál valamit!
2017. okt. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lényegtelen. Szeretett volna gyümölcsöt kérni a fánkról. Tulajdonképpen nem is segítségkérés hanem az is kérés volt. De csak az volt a szerepe hogy szóba elegyedhessen velünk.
2017. okt. 11. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:
De ki hatalmazta fel őt, hogy kutakodhat? Honnan vette a bátorságot?
2017. okt. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk csak eleve fémgyűjtők fordultak meg, akik erre szakosodtak, és mi hívtuk be. Semmi negatív tapasztalatom nincs ezzel kapcsolatban.
2017. okt. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmilyen. Eleve nem engedek be cigányt a kertembe sem, még a kapu elől is elzavarom ha jön, hogy van-e valami eladó.

Lomtalanításnál sem engedem hogy segítsenek, ide be nem teszi a lábát egy sem. Ha mégis bejutna valahogy, nem tudom, hogy tőlem kellene-e jobban tartania vagy a kutyától.

Mindenesetre vondd le a tanulságot: soha me engedj be senkit!

2017. okt. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!