Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 23 éves vagyok, de olyan...

23 éves vagyok, de olyan vagyok mint egy 16 éves, igazából nem is érzem azt, hogy azóta 7 év eltelt. Normális ez?

Figyelt kérdés

2017. okt. 16. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy.
2017. okt. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed így magadat, akkor rendben van. 30 körül már fura lenne.
2017. okt. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most miért vagyok szerencsés
2017. okt. 16. 20:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Agyilag értettem nem kinézetre
2017. okt. 16. 20:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy érzek. Szerencsére a személyimet még mindig elkérik. Kb. egy-két éve rádöbbentem, hogy valójában nagyon gyorsan telik az idő, és ezt azóta sem bírom feldolgozni. Vagy két éve csak azt érzékelem, hogy "megint karácsony van". Már most félek az öregedéstől, pedig jók a génjeim, 17 körülinek szoktak nézni. Sokan azt is alig akarják elhinni, hogy a kinézetem alapján egyáltalán leérettségiztem, pedig már a diploma is megvan. :D Fura, de a férfi jelzőt kikérem magamnak, szerintem öreges. Én fiú vagyok. :D 22F
2017. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmi baj vele nem kötelező a standard életpálya.

Én pl 33 vagyok, kinézetre meg stílusra nem látszok annyinak, dolgoztam meg zenéltem stb, de most éppen egyetemre járok, és ott kb "standard életpályájú" felsőbbévesnek néznek. :D

2017. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16 évesen nagyjából tudtam hogy hol a helyem a világban, boldog, jó kedélyű voltam. Most 23 évesen meg egy depressziós rakás szerencsétlenség.
2017. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!