Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már ilyen valakivel? Meg...

Volt már ilyen valakivel? Meg lehet érezni, ha valakinek különleges szerepe lesz később az életedben már az elején, vagy ezeknek nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani, csak butaság?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor egy fontos személlyel ismerkedsz meg, 1-1 kép határozottan megmarad benned az első találkozásról évek múlván is, és van egy furcsa érzés mélyen belül. (Nem tudom megfogalmazni, a lényeg, hogy ez a kép megmarad benned)


A páromnál éreztem ilyet, illetve most megint.

A párommal később mi össze is jöttünk, pár hónapokig csak ismerősök voltunk, de az első találkozás mai napig előttem van, pedig akkor még azt sem tudtam, hogy tetszik-e.


Most is előfordult ilyen, de talán ez már azért van, mert már eleve a hatása alatt voltam az első perctől.


Na mindegy, tudom, hogy hülyeség valószínűleg, nem vagyok ezo-beállítottságú, csak nem tudom feldolgozni, miért tartok 1-1 életembe belépő személyt különlegesnek.

(persze nagyon ritka az ilyen, ez a 2 ilyen. Az egyik már régen volt, és mondjuk az "be is jött", fontos része lett az életemnek végül,bár akkor még csak barátként néztem rá. A másik meg még nekem is új)



2017. okt. 22. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, meg lehet érezni, de ez inkább csak egy "lehetőség". Nem biztos, hogy valóban úgy lesz, és attól még később lehet meghatározóan fontos valaki, hogy elsőre nem érez rá az ember.
2017. okt. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2× volt ilyen az életemben.

Az első személlyel nagyon egy húron pendültünk, munkakapcsolat volt, de imádtuk egymást. Lehetett volna több is, de nem mentem bele. Ugyanakkor a személyiségünkkel kölcsönösen adtunk egymásnak valamit, tehát tanultunk egymástól. Utána még párszor találkoztunk.


A másik személy is munkatárs, ő férfi. A személyiségével mindig tanított valamit nekem, de ez viszont is igaz volt. Már nem dolgozunk közvetlen egymás mellett, de egy helyen vagyunk, de nem beszélünk.


Mind a kettő személynek különleges szerepe volt az életemben, mert tanítottak valamire, amit kamatoztatnom kell, ellenben tudom, hogy én is adtam nekik valamit a személyiségemmel.

2017. okt. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De szép kérdés! Átkutatom a szakírodalmat a témában!
2017. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!