Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek úgy kell kinéznie/...

Szerintetek úgy kell kinéznie/viselkednie egy mai fiatalnak mint Zsigmond Angi és a legtöbb musical. Lys?

Figyelt kérdés
Ez a követendő példa?

2017. okt. 23. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Jesszus....
2017. okt. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Énnem bánnám, ha így nézne ki a többség.
2017. okt. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Nekem van musical.ly-m. Igazából nem mindenki olyan ott mint a Zsigmond Angi, de vannak néhányan.

Szerintem a Zsigmond Angi olyan mint egy r**anc. Csodálom hogy ő a magyarok közül a top1

Az nem tetszik hogy sok ember a nyelvét öltögeti, undorító.

Szerintem nem követendő példa.

2017. okt. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Zsigmond Angi?

Hat, o tenyleg egy legalja ember mar. 14 evesen tobb khm, peniszt fogott, mint kilincset. Kulsore sem tetszik nekem, az ilyeneket meg bottal se piszkalnam.

Miert lenne kovetendo pelda?

2017. okt. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó, és ki ez? Mert a nevére rákeresve sem feltétlen egy csajról dobált ki képeket, volt ott 14 év körüli, meg 8 év körli lány is, ja meg még mellé egy fiúról is volt kép...
2017. okt. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól néz ki meg minden, de belülről egy nagy semmi lehet az a nő, már a nézése is tiszta flegma, meg valami hülye focistával jár.....
2018. szept. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!