Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Vészhelyzeteben miért...

A Vészhelyzeteben miért mindenki Romanot utálja, mikor Weaver az alattomos, másokat a hátuk mögött fúró szereplő?

Figyelt kérdés

Amióta az M3 elkezdte ismételni a sorozatot, azóta nagyjából követem a szériát. Több olyan szereplő is van, akit elvileg kedvelni kéne, de én ki nem állhatok, mint például Hathaway nővér.

Romano karakterét meg utálni kéne, a legtöbb szereplő utálja is, de szerintem az egyik legjobb karakter. Jó, néha nyers, cinikus és nem szépíti a dolgokat, de egy csomószor bebizonyosodik, hogy emberséges. Mint például, amikor nem siet Corday segítségére, mert ha megteszi, akkor sose nyeri vissza az önbizalmát. De Lucy Knight-tal is mindig jófej volt, mert meglátta benne az ambíciózus és tehetséges orvost.

Weaver ezzel szemben egyáltalán nem szerethető. Markot többször is megfúrja a háta mögött, de Romanonak is sokszor keresztbe tesz, mert hatalommániás. Na meg összejön a pszichiáternővel, és míg odahaza az ölében sírja ki magát, addig a kórházban arra kényszeríti a barátnőjét, hogy tartsa titokban a kapcsolatukat, ezzel megalázva őt.


Ti mit gondoltok?



2017. okt. 26. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Abby-től a szőr is felállt a hátamon, mert képtelen magával szembe nézni.


John-tól is a frász kerülgetett a kényszeres jóságossága miatt, hogy már pedig ő, mint gazdag szülők gyereke megmutatja a világnak mennyire jó arc. Ezt soha nem szerettem, ha valaki ennyire kényszeresen akar jóságos lenni és ilyen módon. Ilyenkor jut eszembe, hogy a pokolbavezető út jósággal van kikövezve. Ahogy mondtad Romano volt jóságos. Ő valóban előre vitte az embert, mert attól leszel jó, hogy valakit segítesz felállni, hanem megmutatod, hogyan álljon fel és hagyod küzdeni.


Benton viszont teszi a dolgát vannak céljai, amiket el is ér, kivéve a gyermeksebészi pályát, ha jól emlékszem. Az oktatója egy p..cs akarom mondani p..nci volt, aki csak a saját világában tudott létezni és azt akarta másra is ráerőltetni. Számomra teljes tébolyda volt, ahogy tanítani akart.


Mark-kal nem volt gond.


Susan az igazi milf :D.


Romano majdnem, mint House. Én bírtam.


Neela is jó arc csak kicsit merev.

2017. okt. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neela nem is merev volt, hanem naív.
2017. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 medicopter117 válasza:

Nekem mimdegyik szereplő szimpi de mindenkinek vannak rossz tulajdonságai amiket nem lehet annyira bírni.

Weavert mert mindenkinek keresztbe tesz és neki a hatalom kell és me is kapja.

Carol pedig nem volt annyira szimpatikus.

Romano lehet hogy voltak obszcén megjegyzései attól még egészen jó karakter volt.

Imádom Abbyt és Lukát na meg Cartert bár utáltam Kemet a barátnőjét.

A kedvencem még Neela Morris Pratt és Sam. Csak úgy mint mimdenki mert ez az egyik kedvenc sorim

2017. okt. 27. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én Kerryt az elejétől kezdve utáltam idegesített a hangja, másokat lenézett, állandóan manipulálni akart mindenkit, egy hatalom mániás beképzelt perszóna volt!


Romano ezerszer jobb karakter volt szerintem! Nekem az egyik kedvencem volt. Carter túl jófiú volt, több temperamentummal egész jó karakter lehetett volna. Én Bentont is csipáztam, de ahogy Jeanievel bánt az nagyon nem volt nekem szimpi. Ross persze egy szívtipró volt, a csajoknak biztosan bejött az a nyálas, önelégült vigyor a képén, de engem már zavart. Carol nekem egy dög unalmas karakter volt, Lewist és Greent csíptem.

2021. jún. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!