Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek olyan oldalt ahol...

Ismertek olyan oldalt ahol lehet nyerni valamit?

Figyelt kérdés

Pl: telefon, vagy bármit.

vagy olyan oldalt ahol lehet pénzt nyerni úgy hogy a számládról nem vesznek le pénzt, csak játszanod kell?


2017. okt. 27. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

kozbeszerzes.hu

De csak a Mészáros és Mészáros Kft.-nek.

2017. okt. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is kerestem ilyen lehetőségeket, de a legtöbb kamu, mint ahogy a facebookon "oszd meg lájkolj és kommentelj hogy tied legyen valami" nagy kamu..inkább azon törd a fejed, hogy hogy tudnál több pénzt keresni kevés munkával és akkor azt veszel amit akarsz. Mert még ha igazi nyerős oldalt is találnál, mennyi az esélye hogy pont te nyersz és pont azt amit te szeretnél. Amúgy van lehetőség arra, hogy vásárolj futártól át nem vett csomagokat, igaz hogy nem tudod mit tartalmaznak a dobozok, de én 2ezerért tudok szerezni egy dobozt és volt amelyikben iPhone volt. De nem nekem hanem egy ismerősömnek. De nekem is mindig megérte ilyeneket venni de csak nagy mennyiségben..
2017. okt. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!