Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a baj velem? Mit csinalok...

Mi a baj velem? Mit csinalok rosszul?

Figyelt kérdés

nem tudom mi ennek az oka, nem tudatosan csinalom es nem is akarom

nem oltozkodom kihivoan, nincs felpolcolva a mellem, nincs szoke hajam (nincs is festve) es nem is sminkelem magam

szoval teljesen termeszetes kulsom van, semmi plazacicas vonas


kimegyek az utcara es a ferfiak, kortol fuggetlenul olyan szinten megbamulnak

alkalomszeruen megmosolyogtat, tetszik az egomnak, de kezd kellemetlenne valni


mondok nehany peldat


tegnap erkeztem haza egy hosszabb utrol, nem volt a terminalban egy olyan sarok ahova leulhettem volna zenet hallgatni, es ott ne jojjon belem egy-egy fazon, mosolyogva, flortolgetve "szia, merre mesz? hogy vagy"


utanam jonnek a biztonsagiak a plazaban es kozvetlen mellettem jol hallhatoan "jaj de nehez ez a nap, ennyi sok szep not latni" kozben mint 2 tojas nagyon jol lathatoan kacsintgatnak ram (mondjuk ezen a beszolason en is jot nevettem)


a check-in desk (szinten ferfi) nem engedett at a beszallasnal mert idezem "veszelyesnek tunok" amugy kinel voltam, baratomnal, van-e, amugy gyakran jarok itt? alljak felre at kell tapogasson...


a mai napom csucsa volt hogy egy srac megkerdezte a kis "tarsalgasunk" vegen lefenykepezhet-e.... (a metroban szolitott le)


egyszeruen nem ertem a dolgot


egy utszelinek latszom vagy mi?


2017. okt. 27. 17:23
 1/9 anonim válasza:
Milyen alkatod van? Magasság, kg, mellméret?
2017. okt. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

megijeszt a dolog, mert az jon le nekem nem lehet komolyan venni... nem tunok annak


a baratommal ezert lett vege, nem birta elviselni hogy szerinte nem lehet velem sehova se menni

2017. okt. 27. 17:35
 3/9 anonim válasza:
Linkelj képet magadról vagy valami, így nem lehet véleményt mondani...
2017. okt. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Erős a szexuális kisugárzásod. Velem is gyakran történik hasonló. A gyakori helyzetekre próbálj előre viselkedésmintákat kialakítani. Tömegközlekedési eszközökön egy idegen nyelvű könyv vagy újság sokakat elriaszt. Ha ismerkedni próbálnak: bocs, buszra várok, nem rád. Ha közeledni próbálnak, mondd, hogy van barátod, akár van, akár nincs. Tanulj valami küzdősportot. Egyrészt meg tudod védeni magad, másrészt növekszik tőle az önbizalmad. Jó edző tanít néhány verbális vagy viselkedésbeli megelőző vagy elhárító technikát.
2017. okt. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez elég hihetetlennek hangzik.
2017. okt. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mintha átlag5z@r körökben hatalmas hiánycikknek számítanál.

Egyik érzet erősen ki van emelve rajtad és ezt értékelik.

Próbáld meg úgy, hogy összpontosítasz inkább egy másik érzetedre.

2017. okt. 28. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hihetetlennek hangzik en se hinnem el ha nem sajat magamon tapasztalom


de nyilvan masok is tapasztaljak

nem tudom hogyan kellene ezt helyesen kezelni

2017. okt. 28. 13:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyakorold tükör előtt a vérfagyasztó nézést, és a jéghideg arcot. Nekem évek óta beválik, azóta még az utcai kéregetők meg a "van egy cigid?" emberek is elkerülnek.
2017. okt. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kizárt dolognak tartom, hogy visszafogottan öltözve, ilyen dolgok történnének veled napi szinten. Én elég “jó csaj” vagyok, vékony meg csinos, sok ilydn barátnőm is van, de ilyen esetek max akkor történnek, ha péntek este megyünk bulizni és ki vagyunk öltözve. Jó, néha hétköznap is leszólítanak, de a tirpák, proli emberek elkerülnek.


Szóval szerintem mégsem öltözködsz olyan szolidan, mint gondolod..

2017. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!