Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Romák, zsidók, skótok, székely...

Romák, zsidók, skótok, székelyek, rendőrök, szőke nők! Titeket nem zavarnak a roma, zsidó, skót, székely, rendőr és szőke nő viccek?

Figyelt kérdés
Van egy 700 oldalas vicckönyvem és azt hiszem nem túlzok ha azt mondom, hogy ezek a kategóriák teszik ki a könyv több mint a felét. De ha ránézek bármelyik viccoldalra, ugyan ez a helyzet.

2017. okt. 27. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem
2017. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hát.:)


20/L Szőke :D

2017. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Én roma vagyok, és igen, egy kicsit zavarnak a roma viccek, mégpedig azérz mert csak töredékük vicces, és csak az előítéletekre erősítenek rá, amik megkeserítik az életemet. Amik valódi poént tartalmaznak és a humorérzéket célozzák, azok nem zavarnak,de abban semmi viccceset nem találok, hogy 1000 féle körítésben előadják, hogy a cigányok lopnak,nem fürdenek stb.
2017. okt. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
#3 - nem furcsa, hogy pont ezt a két sztereotípiát emelted ki? :o
2017. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A székely viccekben mi a zavaró...?
2017. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szőke vagyok, de úgy gondolom, a szőke nő itt inkább egy típust jelent, nem konkrétan a szőke nőket. Azt nem szeretem, amikor valaki konkrétan rám mondja, pl. valami hülyeséget elkövetek, és azt mondj,a hogy azért mert szőke vagyok. Nem is igazán sértőnek találom, hanem inkább nem találom viccesnek, illetve mindenki azt hiszi, hogy tőle hallom először.
2017. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Én egyik kategóriát sem képviselem, viszont skót származású kollégám van, akitől erre rákérdeztem. Erre ő: "Nem sértődöm meg rajtuk, mert egytől egyig mind igazak!" :D. Még ő viccelődött azon, hogy az egyik kollégánknak, aki képeslapokat gyűjt, nem küldte el postán, hanem személyesen adta oda, egy "jó skóthoz méltóan".
2017. dec. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
imádom a zsidó és roma vicceket! nekem nem bántóak, bár nem vagyok egyik sem. a székely viccek is jók!
2018. márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Szőke nő, skót férj :D

Nem!

2019. aug. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!