Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy zajmánia?

Létezik olyan, hogy zajmánia?

Figyelt kérdés
Az illetőnek állandóan kell valami olyan tevékenységet csinálni ami zajjal jár. Ha éppen nincs körülötte zaj,akkor csinál valahogy. Pl. Bekapcsolja a zenegépét vagy TV-t üvöltet,vagy kalapál,de a lényeg számára hogy mindig legyen valamilyen zaj.
2017. okt. 30. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A munkatársaim ilyenek. Rádiónak kell szólni, és állandóan jártatni kell a szájukat. A rádióról már le tudtam beszélni őket, de a felesleges pofázásról még nem.

A telefonjaik csengőhangja is kétszázon van, be van kapcsolva, hogy "puttyogjon" minden leütésnél, és ha csetelnek, akkor puttyog az egész iroda.

Nekem az a véleményem, hogy az olyan ember, aki állandóan zajt kelt maga körül, nem akar a gondolataiba merülni. És akinek még a munkája sem igényel elmélyült koncentrációt, na az az igazi zajmániás.

2017. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Létezik! A két öcsém és az apám is pont ilyen! Irtóznak a csendtől, mindenütt be kell kapcsolniuk vagy a rádiót, vagy a TV-t, vagy zenét, amire nem is figyelnek, csak háttérzajnak kell nekik!
2017. okt. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Létezik, én is ilyen vagyok. Nem a légkalapácsot, vagy a pofázást szeretem, de a teljes csendet sem.
2017. okt. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1.

Jól leírta, két volt lakótársam és egyik legjobb barátom ilyen. Az a barátom nagyon szorongós, ha nála alszom buli után/bármikor, ő csak úgy tud elaludni, ha ordít a tévéje, ilyenkor füldugót viszek.

2017. okt. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, vannak ilyen emberek. Amíg nem találkoztam ilyennel, nem hittem volna el.

Az egyik exem pl. ilyen volt. Rádió, tv, üvöltő zene mindenhol (wc, fürdő, kocsi, melóhely), tv-re elalvás, de valamikor a rádió ment alvás közben. Ha véletlen nem, akkor ezer óra kattogott. Nem is értem, hogy hogy tudta magát kipihenni, de én hosszabb távon ebbe tönkre is mentem volna.

2017. okt. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a teljes sötétségtől írtózom. A vak sotetben keptelen vagyok meglenni hiaba alszom. Zavar ha kinyitom a szemem nem latom a “valtozast”. Szerintem ez megszokas kerdese.
2017. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!