Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mivel lehetne...

Szerintetek mivel lehetne legjobban jellemezni a kínzást?

Figyelt kérdés

Az én a kínzást a minecraft-ton és egyéb helyeken elszaporodó idióta 9 évesekkel jellemezném őket,

És ti?



2017. nov. 3. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy valaki nem tud fogalmazni 🙄😂
2017. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdésekkel:D
2017. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

iskola

tanulás

2017. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a kényszerrel, például a társadalom is eléggé kínozza az embereket azzal, ahogy mindenre rákényszerít minket, mindent megszab és irányít.

De én jobban félek attól, hogy kitépik a fogaimat.

2017. nov. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azzal amikor erős psychedelikumokat, enyhe márgeket és alkoholt adagolnak túl benned, félelmet gerjesztően viselkednek körülötted egy taszító helyen, és hetekig életben tartva szép lassan szét szednek. Ezekkel folyamatos fizikális, mentális és testi szenvedést okozva, nagyon erősen felső fokon.

Amikor ha csak megmozdulsz, úgy érzed el hányod magad, míg a haláltól, kínzástól, és saját elméddtől való félelem tombol, közben a lyukba a térdeden amit fúróval csináltak, izzó vasat dugnak.

Az kínzás, kis hülyék, nem a sok kretén az életbe meg játékokba. Azokat leckének hívjuk. Tanuljatok belőlük.

2017. nov. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A tisztességesen és sokat dolgozók alacsony bérével...
2017. nov. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Justin Bieber számaival
2017. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!