Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megtalalom a szamitasaimat az...

Megtalalom a szamitasaimat az eletben? Vagy olyan leszek mint apa?

Figyelt kérdés

Apa allatorvosnak tanult. De otthagyta az egyetemet es tonkretette az eletet. Teljesen. Elkezdett inni majd 3 anyatol lett kb 6 gyereke. Most 61 eves es lenyegeben hajlektalan. Ejjeliorkent dolgozik de a haz ahol elnek...mint a c*iganyoknal.. Osszedolofelben van. Retkes minden. Hanyinger.

Lopott,bortonben ult,verte anyut...

Nagyon elcseszte az eletet. Mindenki utalja. Es egyetemre jart..igy vegezte.

Annyira felek hogy ilyen leszek....

En szakkozepiskolaban kezdtem majd kis buta fejjel ugy dontottem hogy megyek inkabb fel ev utan szakiskolaba mert a legjobb baratnom ott tanult es vele akartam lenni..anyu meg bele is ment.

Nem erdekelt a szakma es tudtam hogy egyetemre szeretnek menni ezert 2 ev alatt leerettsegiztem majd jelentkeztem jog es allamtudomanyi karra igazsagugyre. Amit nagyon szerettem...Imadtam a nagyvarost,voltak barataim,jokat buliztunk,egyutt tanultunk,kondiztunk,HOK-os voltam...de otthon anyunak nem tetszett. Anyu 63 eves es o mar elni akarja a nyugdijas eveit,nem engem akar tamogatni. Allando orditozasok mentek otthon hogy hagyjam ott az egyetemet es inkabb dolgozzak. De szo szerint minden egyes hetvegen. Otthon egy nyugodt percem nem volt. Ment a kiabalas hogy mennyi penzt viszek el..Januartol ezert elkezdtem dolgozni. Kozben diakhitelt is felvettem...amit nagyon banok.. Heti 3x dolgoztam de az a penz semmire nem volt eleg. Totalisan kikeszultem. Elkezdtem tikkelni,remegni. Az elso felevben meg megtudtam csinalni a vizsgaimat. Maganjog,Eu jog 4es lett. Meg szilveszter este is tanultam....

De aztan a masodik felevben mar nem tudtam elmenni a vizsgaimra...szo szerint mar rettegtem tole hogy beszelnem kell mas elott. Vert a szivem es ajulaskozeli allapotban voltam. Ezt megelegeltem...otthagytam az egyetemet. Elkezdtem most dolgozni egy kinai boltban es igy hogy anyu nem cseszeget kezdek rendbejonni. Nincs nyomas rajtam. Az egyetemi nyomassal nem volt bajom,az otthonival volt leginkabb. Az ordibalasokkal..

Most szeretnek jogasz lenni. Jovore visszaakarok menni. De most masik egyetemre. Pazmanyra es onkoltsegesre. Mar kerestem is maganangoltanart hogy tudjak emeltezni. Es havonta 50.000Ftot felreteszek. Magamnak szeretnem fizetni a kepzest.

20.000ftot pedig a torlesztesre teszek felre. 130.000Ftot keresek.

Ti mit gondoltok?

Nem leszek olyan mint apu igaz? En nem akarom elrontani...

Anyu sokszor mondja hogy olyan vagy mint az apad de nem akarok olyan lenni.

Osszehozhatom ezt igaz?

21/L


2017. nov. 6. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

annyiban tényleg olyan, vagy mint apád, hogy ott hagytad az egyetemet!

viszont vannak céljaid, vannak terveid, folytatni szeretnéd és teszel ezért! akkor leszel olyan, mint apád, ha hagyod magad olyan mélyre süllyedni


egy kérdés: olyan akarsz lenni, mint apád?

szerintem te nem akarsz olyan lenni, sőt! a rossz példájából tanultál és dolgozol azért, hogy elérd a céljaidat

rajtad áll, hogy sikerül e, lehet kevesebbet bulizhatsz a barátokkal, mert dolgoznod kell, de simán összehozhatod :)


24F

2017. nov. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy mellékesen teszem hozzá, hogy csomóan hagyják ott az egyetemet, mégse csúsznak le ilyen mocskosul. Apád viselkedésnek semmi köze az egyetemhez, maximum egy szar kifogás. Dolgozz érte és megcsinálod simán. Maximum önerőből.
2017. nov. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen igen azt tudom..csak apu is kolcsonoket vett del.. es o nem torlesztette es jottek anyuhoz vinni a butorokat meg mindent.. annyira nem akarok olyan lenni mint o...

Sok diakhitelem van de en torleszteni akarom.. csak ugy felek..Anyu mindig azt mondja hogy apad vere benned van...

De nem akarom ezt.

2017. nov. 6. 08:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy olyan. Anyukád rajtad vezeti apád miatti frusztrációját! Mindenkinek a maga döntése, hogy milyen életet választ. Te más milyet akarsz, és másmilyen is lesz.
2017. nov. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon remelem..
2017. nov. 6. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!