Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Orbán Viktor a Sátán?

Orbán Viktor a Sátán?

Figyelt kérdés
A Biblka szerint a Sátán hazug, és e világ istene. Orbán folyton hazudik, és Istennek képzeli magát, annyira parancsolni akar ebben az országban. Tehát: Orbán lehet a Sátán?
2017. nov. 8. 03:15
 1/7 A kérdező kommentje:
*Biblia.
2017. nov. 8. 03:16
 2/7 anonim ***** válasza:
Ő csak egy szegény, beteg ember és mint tudjuk: egy bolond százat csinál.
2017. nov. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Annyira nem érdekel,tőlem vándorszínédz is lehet vagy patás is...

Nekem van pénzem én nem a "kormányt" fikázom,hogy bezzeg ha.....


Ott mindenki lop,bárki lesz is hatalmon!

2017. nov. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen alapon a nyugati vezetosegben nagyobb satanok vannak :D sot 10-bol 9 ember satan.
2017. nov. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neki csak agyára ment, hogy a 2002-es választást elvesztette és, hogy az apjának nem tud bizonyítani. Ezért sebezhető lett és a polgári miniszterelnök képe után Habony új Kádárt csinált belőle.
2017. nov. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár teljesen hülye vagyok a Bibliához, de a Sátán nem többesszám, márpedig magát istennek képzelő, hazug emberből több millió él, szóval enyhe paradoxon, mégha OV egy is közülük.
2017. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Soros a Sátán, a KDNP megmondta!!!4!


Egyébként nem hiszem, hogy helyes az érvelésed. Az Antikrisztus (ha létezik) az egész világon nagy népszerűségnek örvend majd, és békésnek, humanitáriusnak fog látszani - az elején -, de mindezt gonosz indítékkal teszi. Legalább is nekem valami ilyesmi maradt meg a gimis hittanórákból. Orbán nyilatkozata nem igazán az a békés, humanitárius fajta, inkább olyasmik a kulcsszavai, hogy "harcoljunk, háború van, védjük magunk, fenyegetnek minket".

Szerintem ő csak egy beteg ember, akinek néha vannak tiszta pillanataiban jó meglátásai is, de ez már az én magánvéleményem, nem annyira a kérdéshez tartozik.

2017. nov. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!