Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki kamu face profilt...

Valaki kamu face profilt csinált rólam, ha feljelentést teszek a rendőrségen megtalálják ki volt?

Figyelt kérdés
2017. nov. 10. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Ki tudják nyomozni IP cím alapján. Bár nem tudom foglalkoznak-e ilyennel, jelezni kell facen és törölni fogják.
2017. nov. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jelenteni* 😁
2017. nov. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5%
Igen, és ugye mondani sem kell mivel jár úgy tudom az ilyenért börtön is jár mert visszaélt vele.
2017. nov. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. nov. 10. 13:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Facen jelezd.

Ha nem total hulye az illeto, akkor nem a sajat elofizetesu internetrol csinalta.

2017. nov. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
hasonló eset,rövid időn belül le is bukott az illető
2017. nov. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ne vicceljetek már, önmagában csak mert csinált egy profilt, az semmilyen bűncselekményt nem valósít meg. esetleg polgárjogi keretek közt lehetne pereskedni személyiségi jogok miatt, de ez így kevés egy rendőrségi ügyhöz.
2018. ápr. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én mindig egy kávézóban szoktam az ilyen kamu profilokat gyártani, meg csak ott szoktam belépni is! Sok sikert aki ezek után is meg akarna találni!
2018. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hidd el, meg tudnak, ha akarnak ... előbb-utóbb lesz egy kamera vmelyik kávézóban pl és akkor annyi. máris visszafejtik a szálakat.
2018. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A szálakat azt lehet fejtegetni! De ez nem egy gyilkosság vagy robbantás! Itt nem mennek odáig.

Egyébként meg oda kell menni, ahol nincs kamera, vagy nem oda figyel ahová ülsz. Van jó pár ilyen meki is...

2018. okt. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!