Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek?

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek, ha valahol (üzlet/kávézó/utca, akárhol) meglátnátok egy anyát, aki éppen az 5 - 6 éves gyerekével van. A gyerek hisztizik, toporzékol, kiabál stb. az anya pedig egyszer csak belefárad az unszolásba és megüti őt? Nem veri, csak az arcára kap egy jó nagy ütést.

Ti mit csinálnátok? Hagynátok az egészet vagy szóba állnátok az anyával? Akármelyik is, miért tennétek azt?



2017. nov. 10. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
én kajakra kiütnám a mocskot
2017. nov. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Semmit, vagy most semmi közöm ehhez.
2017. nov. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egy megfelelően időzített slap csodákat művelhet, ha már túl messzire megy a gyerek.
2017. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem lépnék közbe.
2017. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem avatkoznék bele mások gyermeknevelésébe, attól függetlenül, hogy ellenzem vagy igazat adok-e a szülő reakciójának.
2017. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Ezt több faktor is befolyásolná, ha alapból ideges vagyok, akkor valószínűleg odaszólnék, hogy mi a halált képzel, de kicsit szoronganék, hogy nővel szemben hogyan léphetek fel, férfitól egyszerűbb lenne megvédeni a gyereket... persze csak ha tényleg ütésről van szó, mert egy pofonba senki sem hal bele... bár akkor meg ne vállaljon gyereket valaki, ha csak így tudja megoldani.

Ha zigókról lenne szó, akkor továbbmennék, felőlem meg is taposhatják egymást.

2017. nov. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Egy hisztiző és toporzékoló gyerekkel én is ezt tenném.

(mindenki lenyugodhat a p....ba, sosem akarok gyereket és nincs a közelemben egy sem. egyébként pedig a gyereknevelés híve vagyok, szóval nem lenne hisztiző hülye gyerekem.)

2017. nov. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

megjegyezném hangosan, hogy várhatóan ki fog fejlődni még egy egyed a kihalás szélére sodródott, jól nevelt emberi fajból


majd leordítanám a fejét annak aki leordítja az anyáét

2017. nov. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 3-as válaszolóval. Nyilván, nem kell hülyére verni a gyereket, de 1-2 nevelő célzatú pofont némelyik simán megérdemel, ahogy viselkedni tud. Illetve nem tud.

Én aztán nem voltam jó gyerek, sem jó tini. Egyetlen egyszer én is kaptam egy pofont, és belátom, akkor meg is érdemeltem.

2017. nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen gyik a mai törvény és a nézőpont. Ma már egy segre pacsiért is meghurcolják az anyát. Nállunk még divat volt a körmös. Gyengül a generácio e miatt. Szal na
2017. nov. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!