Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok egy ennyire...

Ti mit gondoltok egy ennyire rámenős emberről?

Figyelt kérdés

Adott egy fiatal (20 év körül) férfi, aki rengeteg lányra ráír, már rögtön azzal az elhatározással, hogy biztosan egymásba szeretnek, mert ő kb. 5 üzenet után már feleségül is venné. Az utóbbit a lánynak is megírja olyan üzenetekkel, hogy "lehetnél a feleségem" "bárcsak tőled születnének e gyerekeim". Nálam ez már nem a bókolás szinten mozog.

Amikor lány pedig finoman megmondja neki, hogy nem jön be neki úgy, akkor kiad, elkezdei szidni meg gyűlölködni.

Miért kell így reagálni, ha valakinek nem jössz be? Ez van, nem lehetsz mindenkinek szimpatikus. Persze, rosszul eshet, de én speciel tudom, hogy milyen rossz szokásaim vannak és ezeket javítom, vagy nem fektetek rájuk nagy hangsúlyt.

Csak szerintem már picit ijesztő, ha egy ember ennyire nyomul és konkrétan pár nap beszélgetés után eltervezi veled az életét?



2017. nov. 12. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Beteg. Ne foglalkozzatok vele.
2017. nov. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt van több tag, bármi ilyen lelkizős vagy ilyesmi témához szólok hozzá, és nem írom, hogy fiú vagyok, már kapom is meg a sablon ismerkedős leveleiket. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy miért csinálják, mert el nem hiszem, hogy akad ember, aki ilyen sablonos "akarsz ismerkedni?" kérdésre igennel válaszol itt. Aztán egyszer ezt ki is írtam, utána privátban nekem ugrott az egyik, hogy milyen gyökér vagyok, hogy ilyet mertem írni. A vicc az, hogy akkor pont a másik ilyen ürgére gondoltam :D
2017. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
kettyós a tag
2017. nov. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, akiről a kérdésben írtam, vele is itt a Gyakorin írtam. Meglepően sok a fura alak van itt, ha ellentmondasz már elhordanak fűnek-fának.

Volt olyan ember, aki csak azért csinált plusz profilt, hogy szidjon.

Akinek pedig finoman megmondtam, hogy nem jön be, négy üzeneten keresztül gyűlölködött. Szerencsére azóta nem írt még.

2017. nov. 12. 15:31
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem értem mért kell másokat szidni..Én is elég romantikus alkat vagyok és amikor egy lánnyal jól elbeszélgetünk bizony nekem is eszembe ötlött hogy akár járhatnánk is vagy ehhez hasonló persze nem akartam rögtön feleségül venni.Bizony ez van ha hosszú időn keresztül nincs barátnője az embernek és már olyan kétségbeesett lesz hogy neten is próbálkozik meg kb.mindenhol csak végre legyen már neki valakije.Azonban tényleg vannak olyan lányok akik tényleg szarnak beléd hiába írsz neki normálisan még csak a barátnőszerzéssel teljesen ellentétes témával sokan kakilnak beléd és ez tényleg rosszul tudd esni az embernek és teljesen meglehet érteni azokat is akik ezt olyan szinten nem viselik el hogy a jó anyjukba elküldik az illetőt..Az már nem is lány aki normális nem tud elutasítani egy férfit..20F
2017. nov. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Frusztrált farok.
2017. nov. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Akiről fentebb írtam, az sok minden, de romantikusnak nem mondanám. Én azt tudom értékelni.

Finoman mondtam meg neki, először nem is szerettem volna, mert minden nemleges választól összeomlott. Attól is teljesen kiakadt, hogy nem töltök le egy játékot, amivel ő játszik.

Mondtam neki, hogy az, hogy barátnője legyen nem kéne, hogy az egész életének értelme legyen, de szerinte csakúgy van élet.

2017. nov. 12. 17:35
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Beteg emberek, akiknek komoly bajuk van a másik nemmel.

Annyira félreértelmezik a nőket, hogy azt hiszik az ilyen feleséges szövegnek örülnek, és nem átlátszó egyáltalán.


Azt furcsálom hogy a lányok az ilyet nem röhögik pofán azonnal.

2017. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#5-ös, ez sajnos az újdonság erejével fog hatni, de senkinek nem kötelessége veled beszélgetni, ha nem érdekled, igen, akár le is kakilhat.

Az "olyan régóta nem volt már barátnőm, hogy már kétségbeesésemben interneten is próbálkozok"-ot pedig társfüggőségnek hívják (nem a net, hanem a kétségbeesés miatt). Egy egészséges ember önmagában is kiegyensúlyozott, boldog, nem egy másik embertől várja el, hogy boldoggá tegye őt. Amíg így gondolkozol, addig nem is lesz normális kapcsolatod, értelmes nő ezt messziről megérzi, és menekül.

2017. nov. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én az első ilyen üzenet után tiltom az embert. Nem is válaszolok, csak tiltom. Már jó pár embert letiltottam.
2017. nov. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!