Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan tudja, hogy én ki...

Honnan tudja, hogy én ki vagyok? Komolyan meg vagyok ijedve!

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akinek a nevéről még életemben nem hallottam,de a létezéséről tudtam,csupán csak azért,mert még pénteken folyton ott legyeskedett körülöttem! Láttam,hogy 49 közös ismerősünk,ezért visszajelöltem! Azután az alábbi párbeszéd zajlott le köztünk:

-Szia

-Bocs,ismerlek én téged?

-Nem,de szeretném ha ezen változtatnák!

-Inkább ezt kihagynám,kérlek hagyj békén!

(2 perc eltelt eközben)

-Meg sem kérdezed,hogy honnan ismerlek? Amúgy egyszer láttalak a suliban,de akkor még semmit nem tudtam rólad!

-Akkor hogyan tudtad meg a nevem?

-Órák hosszáig kutakodtam utánad,tudom,hogy melyik iskolából jöttél,tudom a húgod nevét,és hogy melyik egyesületben sportolsz!

(itt eltelt 1 óra)

-Micsi?

-Megmondtam,hogy hagyj békén!

-Mért vagy ilyen morcos szépség?

(Ezután a barátnőmmel kigondoltuk,hogy a saját csapdájába fogjuk belehúzni,és direkt ilyen provokatív kérdéseket fogunk feltenni neki,hogy utána az osztályfőnöknél bejelentést tudjak tenni ellene.)

-És amúgy miért akarod,hogy megismerjük egymást?

-Mert nagyon édesnek tűnsz!

-Mi az ami alapján édesnek tűnök neked,csak ha már itt tartunk?

-Tudod mit,holnap ekkor meg ekkor találkozzunk már a suliban,beszélni szeretnék veled!

-De hogyan,hisz meg sem ismersz!

-A legszebb lányt csak észreveszem a nagyon tömegben! Amúgy meg nem lenne kedved majd kicsit félrevonulni a nagy tömegtől,és kettesben biztos jól ellennénk! /és ilyen kacsintós smiley-t küldött/

Ekkor már végképp elszakadt a cérna,letiltottam!


Most hogyan tovább? Tényleg nagyon félek a holnaptól,félek,hogy majd valóban rám akar mászni,és magától az egész szituációtól! Mit csináljak,kérlek adjatok tanácsokat,hogy mit csináljak!


2017. nov. 19. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mitől félsz? Olyan mint egy ovis akinek figyelem kell.

Végtelenképp ki tudnád használni a helyzeted előnyösre..


Megalázhatod őt, hogy egy rajongód aki egy beteg állat, terjeszthetsz róla pletykát, lefotózhatod miket írkált neked és elküldheted másoknak.. Ez bőven elég ahhoz hogy megpecsételd a suliban a dolgait.


Mit tud csinálni szerinted? Odamegy hozzád és beszél hozzád. Ha hozzádér üvöltözöl, leütöd, és mondod hogy zaklatnak. Ezerszer odaszólhatsz neki hogy kopjon le kis gyökér, túl csúnya hozzád, stb.


Konkrétan a srác üvölt azért, hogy alázd meg őt, simán belerakhatnád őt az áldozat szerepébe. Ha mégis te lennél itt az áldozat, te csináltad magadnak.

2017. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez csak egy gyerek aki ismerkedni akar. Nem értem mi a rossz ebben. Rámenős igen, de még azt mondanám nem is olyan vészesen tolakodó.
2017. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Édeske, azt ugye sejted, hogy azért ír óránként, mert időközben más csajszikákat pont ugyanígy jelölget és beszélget velük?
2017. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!