Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valóban kihívta Bruce Lee...

Ó. Márió kérdése:

Valóban kihívta Bruce Lee Muhammad Ali-t egy meccsre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy Bruce Lee-ról olvasott Gyakorikérdések válaszban az volt, hogy ilyen valóban megtörtént. Mivel, nem találtam egy internet fórumban, sem cikket ami erről szólna így maradt az, hogy titeket kérdezek meg. Válaszaitokat előre is köszönöm!
2017. nov. 20. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy akarta. Még nem hívta ki, de tervben volt. Viszont Bruce megmondta, hogy egy élet-halál küzdelemben ő, míg ringben Ali győzne és ezzel minden harci stílusokhoz értő ember egyetért.
2017. nov. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem Bruce Lee hívta ki Alit, hanem Chuck Norris. Norris benne lett volna, de végül valami miatt elmaradt. Norris meg is mondta, hogy Ő pénzért boxolna Alival. Brucee Leet soha nem tudta senki sem a ringbe csalni. Fiatalon volt egy mérkőzése egy kínai felnőttkori boxolóval, Bruce kitörte a két hátsó zápfogát (!) amiből óriási botrány lett. Akkor megfogadta, hogy ringbe így sohasem fog kűzdeni.
2018. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!