Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a versemről?

Mi a véleményetek a versemről?

Figyelt kérdés

[link]


A negatív kritikàt szépen fogalmazzátok pls mert szeretnék tanulni belőle meg fejlődni

Köszi előre is :D



2017. nov. 23. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Majd ha az előadásmódod normális lesz, beszélhetünk róla. Ez a kamerával bolyongás az utcán este és közbe eltorzult hang nem művészi, szimplán gagyi. Igénytelen.
2017. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Milyen előadásmód tükrözne igényességet?
2017. nov. 23. 19:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a véleményem, mint az előzőnek... nem bírtam végighallgatni... a vers maga lehet jó, de az előadásmód értékelhetetlen. Jobb ha csak leírod.
2017. nov. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok képes ezt a torz hangot hallgatni.
2017. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Milyen előadásmód tükröz...áh mindegy
2017. nov. 23. 19:28
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem egy krumpli minőségével kéne felvenned, és nem kéne betorzítani a hangot. Ez így igénytelen, középszerűnek is gyenge, egyszerűen nem komolyan vehető. És ha nem akarod felvállalni az arcod, akkor csak legyen egy sima kép háttérként, esetleg maga a vers feliratként beúszhat. Ilyen minőségben ez szörnyű, és mindenki tovább fog lapozni 5 másodpercet követően azt garantálom.
2017. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Nekem nagyon tetszik ,és az előadásmód is nagyon tetszik!
2017. nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És élvezhetőbb lenne ugyanez a felvétel egy minőségi kamerával, a szöveg pedig mikrofonba felvéve saját hangon?
2017. nov. 23. 20:23
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a videóban minden, de minden igénytelen és vacak volt.

Mi lenne, ha ide simán leírnád a versed szövegét? Előadásodat meg ne erőltesd, mert én már a torzított hangtól rosszul lettem.

2017. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem errõl a torzításról a pszichopaták beszéde jutott eszembe a filmekbõl, ahol hangfelvételeket küldenek így, hogy ne legyen felismerhetõ a hangjuk. Még jó, hogy nem Google Translate szövegolvasóval szavaltattad el!

Így nem tudhatjuk milyen hangszínnel mondod, és veszít a hatásból. Nem tudhatjuk, hogy milyen torzítás nélkül, ha meghallgatnánk, akkor lehetne véleményt mondani a továbbiakban.

A rossz minõségū videófelvétel nem értem itt mit akar kifejezni! Általában az ilyen felvételek “régi személyes emlékeket” fejeznek ki, ahol nem számít a minõség, de ebben a kontextusnak nincs értelme, ahol mintha “emberiségnek szánt üzenetet” mondanál el egy random videóval. Attól, hogy lefilmezed az eget s a fákat, még nem válik a világ reprezentációjává, csak egy random, sötét videó. Számomra nem muszáj tūéles, jó minõségū videó legyen, gyengébb minõségben is lehet jó, ha legalább kreatív, elõre kigondolt sokatmondó ötletekbõl áll, és nem az az érzésem, hogy a mūvész kitántorgott a kapu elé és lefilmezett egy akármit, ami a szeme elé esett.

2017. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!