Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha instagrammon és YouTube-on...

Ha instagrammon és YouTube-on követtem Joe Rittert akkor esélyem van nyerni egy iPhone hetet?

Figyelt kérdés
2017. nov. 24. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy hogy hiszel ezekben? Az egész arra megy ki hogy felhúzzák egy oldal statisztikáját, mert a sok boldog-boldogtalan is feliratkozik rá mert valamilyen nyereményjátéknak álcázzák az egészet.


Persze van esélyed, mint a lottónál is.

2017. nov. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi garantálja hogy valóban lehet nyerni? Semmi.
2017. nov. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi esélyed sincs, ugyanis ez a fickó mindenkit átver.

Csak azért csináltam Facebook profilt, hogy esélyem legyen nyerni. Mindent megtettem. Hát nem sorsolt. Mindig mondta, hogy jaj majd ennyi és ennyi követőnél, aztán egyre több videót rakott ki és elfelejtődött az egész. Eleinte szimpatikusnak és megbízhatónak tűnt, de egyre több dologgal szembesültem vele kapcsolatban. Csak a megtekintésekre és a pénzre hajt. Tudom, hogy tavalyi kérdés, de ha ezt látod akkor fogadd meg a tanácsom, és ne jelentkezz nála semmilyen nyereményjátékra.

2018. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!