Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan jött ez a szeretlek,...

Honnan jött ez a szeretlek, tisztellek, becsüllek szólás? Egyáltalán ti mit mikor mondanátok ilyet bárkinek is?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen olvastan, hallottam, ezt a három szót így egyben, kíváncsi lennék honnan származik? Komolyan lehet venni, ha valaki ezt mondja egy másik embernek, vagy csak ilyen jópofizás?
2017. nov. 29. 11:52
 1/6 A kérdező kommentje:
*a mit szó a kérdésben felesleges
2017. nov. 29. 11:53
 2/6 aranyos121 ***** válasza:
komolyan is lehet venni ha valaki azt mondja neked hogy szeret de nem kell mindig bedőlni neki mert tettekkel bizonyítsa valaki hogy szeret mert mondani lehet akármit
2017. nov. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1: én nem arra gondolok, mikor valaki azt mondja csak, hogy szeret, hanem mikor mindhárom szót mondja egymás után!
2017. nov. 29. 12:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Én még csak részeg embertől hallottam vita közben.

"Tudod, Feri, én tisztellek-becsüllek, tényleg, tudod, de akkora istentelen barom vagy, ha be akarod engedni a migráncsokat, mint ide Mátészalka, de figyelj, Feri, tisztellekbecsüllek, na Feri, Ferikém, igyunk szilvát."

2017. nov. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ilyen kontextusban még nem láttam/hallottam.XD
2017. nov. 29. 12:57
 6/6 anonim ***** válasza:

együtt szinte kizárólag olyan mondatban és értelemben állnak ahol "de" - vel folytatódik...


ahogy írták fentebb


értelme pedig így nem sok kb annyi, hogy "nincs veled bajom"

2017. nov. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!