Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legjobb és a legross...

Mi volt a legjobb és a legrosszabb rendelésed ebayről/aliexpressről?

Figyelt kérdés
mi volt az, mire számítottál és végül mi lett ?
2017. dec. 1. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Noha nem volt rossz, mert utána megoldódott és jól is jártam. :D

Üvegfóliát rendeltem telefonomra, na ami elsőnek érkezett meg az törött volt. Aztán az eladó küldött egy másikat,de nem azt kaptam,hanem egy pólót. :D Aztán megint felvettem vele a kapcsolatot,és végül megkaptam az üvegfóliát, végül minden pénzem vissza kaptam és a pólót sem kellett visszaküldenem. :D

2017. dec. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

legjobb: rendeltem egy fejegységet a kocsiba, kb 60ezer értékben


nem ment rajta 1 funckió, a teljes pénzt visszaadták és megtarthattam

2017. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
100%

Általában ruhákat veszek a bolti ár töredékéért, pl. legutóbb sokáig nézegettem egy kabátot 18 ezerért de nem akartam ennyit kiadni rá, hazamentem, beírtam az ebaybe és kiadta ugyanazt 7 ezerért. Ugyanígy pulóvereket, sportnadrágot/felsőt, szépségápolási termékeket.

Olyan volt egyszer hogy rendeltem egy karkötőt de nem érkezett meg a kijelölt időintervallumban, írtam az eladónak, ő mondta hogy küld másikat, az se jött meg, erre mondta hogy ok akkor visszaadja a pénzt, meg is történt és egy hét múlva befutott mindkét karkötő :D

Rossz olyan volt hogy rendeltem 2 pár papucsot de egyet küldtek, illetve egy fülbevalónak a párját kifelejtették a csomagból, de mindkét esetben visszakaptam a pénzt.

2017. dec. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!