Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szeressek ki valakibol?

Hogyan szeressek ki valakibol?

Figyelt kérdés
A volt baratommal 3 evet es 5 honapot voltunk egyutt,nagyon szeretnem mar elfelejteni,mert ot mar nem erdeklem es semmibe vesz. Szerintetek mit csinaljak? Nagyon nehez. :/
2017. dec. 3. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre nincs praktika. Én kemény két(najó, legyen két és fél), HETET!!! voltam együtt egy lánnyal, és jól kidobott. Még viszonylag friss, de azért bőven túl sokat gondolok rá. Na azért 3 és fél év pedig nagyságrendekkel több, ilyenkor olyan lehet, mintha belőled téptek volna ki egy darabot. Ez egy jó mély seb lehet, főleg ha viszályos volt az elválás. Szerintem ne próbáld görcsösen elfelejteni, mert akaratlanul ilyenkor is gondolsz rá. A gyász és a fájdalom érzését nem lehet megúszni, át kell élni ugyanúgy mint az örömöt, és utána hagyni kell menni. Az idő múlásával egyre kevésbé fog nyomasztani. Ha már kicsit stabilabbnak érzed magad, akkor kezdj el ismerkedni új emberekkel, maradj érdeklődő és nyitott a külvilág felé, amennyire csak telik tőled. El fog múlni
2017. dec. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kitartást. Talán kutyaharapást szőrivel?


Nemtom, nekem már önmagában az a legkiábrándítóbb, ha valaki, akivel szoros kapcsolatom volt, semmibe vesz.

2017. dec. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem már lassan egy éve nem megy ;(
2017. dec. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!