Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennek van valami neve?

Farkascsaj2001 kérdése:

Ennek van valami neve?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy annak van elnevezése, hogy ha valaki elképzeli az emberek halálát? 16 éves lány vagyok és néha eltanakodok kit hogyan ölnék meg. Mi az elnevezése?

2017. dec. 7. 01:12
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
fikcionális szociopata....
2017. dec. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért ez elég beteg dolog nem? :D Bár kicsit én is beteg vagyok mert pl megyek a buszon azt elkézelem hogy valaki hátulról elvágja a torkomat, vagy pl kocsival megyünk aztán látom hogy összezúz minket valami, meg ilyenek :D De a tiéd súlyosabb főleg h mások ellen irányul.
2017. dec. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kétesélyes. Vagy szimplán ahoy első írja, vagy van egy elborult lelkiválgod, mondjuk ez utóbbit én is szeretem. :)
2017. dec. 7. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

Nekem az ilyen terrorista s kész...

Be kellene fejezni a gyagya pc játékokat;)

2017. dec. 7. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Na legalább arra is aftál péfát milyen az elvakult proli, szerinted a játékok tehetnek mindenről ugye? iskolai löcöldözések, terorizmus, mind a játékok sara igaz:
2017. dec. 7. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom, hogy meg van-e nevezve, nálam több mentális betegségből kifolyólag adódnak össze ezek a gondolatok. Ha zavar, akkor menj el egy pszichológushoz (ezesetben viszont következményei is lehetnek a dolognak, mert másokat veszélyeztet a létezésed, pl. értesítik az iskolád vagy a rendőrséget), ha nem zavar, akkor addig nincs gond, amíg a fejedben tudod tartani.

18/F

2017. dec. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ez normális, minden ember elképzel ilyeneket olyan emberekkel akiket gyűlöl, szinte biztos vagyok benne hogy nincs olyan ember aki még soha nem gondolt arra hogy megöljön valakit. Amíg csak gondolatok addig nincs baj. (szerintem)
2017. dec. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

# 5


Sikerült magadból kiindulni, gratulálok...

2017. dec. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"16 éves lány vagyok és néha eltanakodok kit hogyan ölnék meg."


Bevallom, még így is félek tőled, hogy olvastalak... Hogy nevezik az ilyet, az engem nem érdekel. De nem hétköznapi, azt biztos. Nem egy emberről írsz, akit gyűlölsz, hanem általánosságban. Hát nem tudom, nekem ez durva, bocs.

2017. dec. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy nem játszok pc-s játékokal. Ami van a facebookon a Candy Crash azzal szoktam játszani.
2017. dec. 7. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!