Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is szépek a...

Szerintetek is szépek a romák? Olyan szép dús hajuk van, meg karakteres arcuk van

Figyelt kérdés

2017. dec. 14. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Nem az összesnek, na, de vannak a romák közt is szépek.
2017. dec. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szép, dús haj, karakteres arc... Meg az a sok szép hófehér foguk, a magas intelligenciájuk, a kifinomult stílusuk és a bécsi etikettet megszégyenítő magatartásuk.


(Egyébként minden tisztességes életet élő romát nagyon becsülök, az "alja" rétegnek pedig ideje lenne, hogy lesüljön a pofájukról a bőr, amiért szégyent hoznak a nemzetiségükre a alávaló, közönséges viselkedésükkel.)

2017. dec. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Bihar Valatonon ***** válasza:
85%
deszartrollvagy :)
2017. dec. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Én szép cigányt nem láttam még.

Olyan volt, hogy nagyon jó volt egy cigány csaj segge, de szépet, na azt még soha.

2017. dec. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Igen azok. A beszédüket ne hagyjuk ki. Mikor mélyen a szemedbe néznek, hozzád simulnak, majd lágy hangjukon azt súgják a füledbe hogy "tesó van egy cigid?" vagy "pakojjá' ki!".... ezeken mindíg elérzékenyülök és könnyes lesz a szemem.
2017. dec. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

Szépek a romák? Nem érthető a kérdés.


Szép-e néhány roma lány? A válasz, ja vannak olyanok is. Volt is itt egy nagyon pöpec csaj, igaz ő félvér volt, de az arca, a barna szeme, a hosszú fekete egyenes haja annyira gyönyörű volt, az uhh. Sajnos nem jutottam vele semmire, pedig próbáltam. :D Na mindegy.

2017. dec. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Az indiai/pakisztáni turisták előtt le a kalappal: jól öltözöttek, ápoltak, intelligensek és valóban markáns, szép arcuk van. (Aztán ha elmennek a nyóckerbe, láthatják, mivé lettek az egykori "rokonaik"...
2017. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Úgy ált. szépek -e
2017. dec. 14. 22:28
 9/13 anonim ***** válasza:
41%

[link]

Igen. Szépek.

Ha valaki a szarban is a jót látja és értékeli, annak csak szép élete lehet. Esetleg az európai fehér értelmiségiek lekoptattak, ezért szimpatizálsz a romákkal?

2017. dec. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szípek ja! A minap láttam 2 lyányt a körtéren, "eredeti" Guccsi parfümöt akartak mindenáron rám sózni.


Komolyra fordítva a szót: kellene a francnak egy roma.

2017. dec. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!