Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A magyar ember miért húzza le...

A magyar ember miért húzza le a másikat, hogy az se tudjon sehová se haladni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 23. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Mert szarnak a morális értékekre. Tisztelet a kivételnek. Ez szerintem újkori civilizációs betegség. Nem volt ez mindig így.
2017. dec. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Az emberi civilizáció hanyatlása gondolod, hogy körülhatárolható egy bizonyos nemzethez való tartozás szerint? Ez egy végtelenül primitív látásmód, olyanok terjesztik, akik más környezetben még nem éltek (a külföldi mosogatói munka nem összevethető egy egész élet tapasztalatával), ezért azt gondolják, hogy a szomszéd kertje mindig zöldebb.

Arra nem is gondolsz, hogy túlélési szempontból az sokkal célravezetőbb, ha egy adott szempont szerint jól körülhatárolható csoport először a tőlük különbözőeket használja ki? Sajnos, vagy nem sajnos -a világban erre van inkább példa.

2017. dec. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Megy az általánosítás, látom.

Boldog karácsonyt!

2017. dec. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is gyűlöllek! Boldog karácsonyt!
2017. dec. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerinte így a jó. Ha neki rossz, akkor másnak is legyen rossz szemlélet. Ahelyett, hogy megoldást találna a problémára. Meg sem próbálják sokan. Lásd házasság/válás esete.
2017. dec. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
na neked tudom ajánlani filmkiller lájvjait ma órák hosszat szidta a magyarokat mert vki régen azt mondta neki h a román csak halva jó
2017. dec. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hogy mi van? Nem értem, hogy miket írtok. Milyen általánosítás? Csak saját tapasztalatból beszélek.
2017. dec. 24. 18:41
 8/13 A kérdező kommentje:
4/7 Dögölj meg Karácsonykor!
2017. dec. 24. 18:54
 9/13 anonim ***** válasza:
🤣😂😂😂😂😂
2017. dec. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatot az egész emberiség jellemzőjeként írsz le = ÁLTALÁNOSÍTÁS.
2017. dec. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!