Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki számotokra az az ember,...

Ki számotokra az az ember, akit a legjobban gyűlöltök?

Figyelt kérdés
2017. dec. 26. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem pazarlom az energiámat gyűlöletre, nem foglalkozom olyanokkal akik nem érdemlik meg.
2017. dec. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

A húgom. Nem gyűlölöm, de számomra nem létezik. A szüleim házára vett fel hitelt, az már az eszközkezelőé. Cserélgeti a pasikat, mint én a zoknit, addig jó mind, amíg pénzelik. Ha nemet mond a pasi valamire, repül. A fiai hozzám jönnek, bármi problémájuk van. Magasról tesz a szüleinkre, én gondoskodik róluk.


Ő még teleokádja a várost hazugsággal...ennyi.

2017. dec. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az exem
2017. dec. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Exem
2017. dec. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nincs olyan.A gyűlölködés energiabefektetéssel jár amit meg nem ér meg az egész.Aki rosszat tett annak megbocsájtok és aztán letojom mi van vele.
2017. dec. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
saját magam XD
2017. dec. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az anyámat. Sok minden miatt.
2017. dec. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Több ilyen van, akik tönkretették puszta szórakozásból az életem. Nem gyűlölet, inkább csak "ne is halljak róluk többet" érzés.


2. én is hasonló miatt öcsémet.

2017. dec. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik nővéremet és a gyerekét. A nővéremet azért, mert más még a kutyájával is szebben beszél, mint ő velem, folyton próbál mások előtt lejáratni, a szüleinknek hazudozik rólam, ők meg el is hiszik. Ha az utcán találkozik pl. velem, letagadja, hogy akár csak ismerjük egymást. De ha valami kéne neki, amiben csak én tudok segíteni, olyan mézesmázos hangon szól hozzám, mintha a szíve csücske lennék :D Undorító.

És van egy 11 éves lánya is, aki megszállottan olyan akar lenni, mint az anyja, ráadásul egy gusztustalan hazug kis féreg. Még nálunk laknak amúgy és a nővérem kölyke leqrvázza az anyánkat, meg olyanokat mond róla, hogy "nem normális ez a nő", de ha mondjuk meg akar vele vetetni valami idióta játékot, amit az anyja nem enged neki, már megy oda hízelegni...Szóval tiszta anyja. Ráadásul mindent tönkretesz, állandóan kapkod, ha valaki előveszi mondjuk a telefonját, felordít, hogy "Jajj, hadd játsszak már egy kicsit a telódon!", de meg se várja, hogy megengedjük neki, már veszi is ki a kezünkből, anyám előző telefonja így ment tönkre, hogy a nővérem kölyke kikapta a kezéből és leesett a földre. Vagy pl. vannak macskáink, akiket játékból kínoz kb, nyáron azzal szórakozott, hogy a cicákat belerakta valami kosárba és az egyik kezébe megfogta azt és így forgott velük, meg feldobálta őket, aztán elkapta és rászóltam, hogy hagyja abba, mert nekik egy rosszul esik, megsérülhetnek, erre azt válaszolta, hogy jó, abbahagyja. Erre bejöttem a házba és az ablakból láttam, hogy tovább csinálta...Valamint vettünk a cicáinknak jó pár játékot, mindegyiket tönkretette egy hét alatt. Pl. azzal szórakozott, hogy a kis műanyag labdácskájukat, amiben volt egy kis csengő, feldobálta a magasba és próbálta elkapni és leesett a betonra és széttört. Vagy volt egy kis pecabot szerűségük, amin volt egy kis csengettyűs egérke, na azt meg szétszakította...

Alapból nem utálom a gyerekeket, de a nővérem kölykét legszívesebben addig ütném, amíg mozog, ilyen undorító gyereket még életemben nem láttam.

2017. dec. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Saját magam, de van egy másik esélyes is rá, amit csak én tudok, ki az (ha csak nem ő is érzi...).
2017. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!