Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen betegségben halt meg...

Milyen betegségben halt meg Karapándzsity Kristóf volt X-Faktoros énekes? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval volt ez a gyerek a

2013-as X-Faktorban ahol a mentorházból esett ki...Pár napja láttam a hírekben hogy súlyos betegségben meghalt...Felmentem a facebook oldalára és ott októberben azt írta egy posztban hogy van egy bizonyos állapota annyit elárul hogy súlyos betegsége van de nem akar belemenni a részletekbe...A szülei oldalán se találtam semmit...Az adománygyűjtő oldalán ahol pénzt gyűjtöttek neki (ezt az oldalt a szülei írták) csak annyit találtam hogy Kristóf szíve már nem bírta tovább...De nem tudom ilyen fiatalon milyen betegsége lehetett..Én valamilyen rákra gondoltam először...Szóval ha valaki tudja írja le mert nagyon kíváncsi vagyok!!! Előre is köszi..



2017. dec. 28. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Blogban írta ki magából fájdalmait, örömeit, lelki megpróbáltatásait és a gyilkos kórral vívott harcának részleteit a 2013-as X-Faktor középdöntőse, Karapándzsity Kristóf. A 23 éves énekest karácsony előtt győzte le a rák. Daganatos betegségét nem titkolta, tapasztalataival szeretett volna segíteni sorstársain, ezért vetette „papírra” kálváriáját. Kristóf őssejtterápiára várt, és pszichiáternél is megfordult, amikor mélypontra került.
2017. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen írt ki ilyen posztokat meg írásokat és próbáltam is megnyitni csak nekem nem jött be :( Amúgy köszi a választ!
2017. dec. 28. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
A sugár és a kemó viszi el az embereket nem maga betegség . Klinika ennyit tud tenni . Statisztika aki ezt a mérgező módszert válassza 15% hogy túl éli . Évtizedekre vissza gondolva több ismerős szenvedett így , a kúra és műtét sorozat után mind belehalt . De azok kevesen akik kihagyták ők itt vannak .
2017. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es: Hát amugy ja... :(
2017. dec. 28. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 Hát azért ez túlzás, hogy csak 15% éli túl a kezelést. Nemrég olvastam statisztikát és a kezeltek 70%-a meggyógyul manapság, tehát nagyobb esélyed van túlélni mint belehalni. Nekem is volt rákos ismerősöm, őt is kezelték, ő is túlélte. Ha meg nem kezelteted akkor csak 50% esélyed van: mert vagy meggyógyulsz magadtól vagy belehalsz. Szóval még mindig nagyobb az esély a kezelésekkel. Az mondjuk igaz, hogy nagyon megviseli a szervezetet a kemó... :( Ha túl is éli az ember, nem lesz egy kellemes élmény.
2017. dec. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4%
Nyilván nem lesz nyilvános hogy miben hunyt el. Elég annyi hogy beteg volt. Isten nyugosztalja!
2017. dec. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
non-hodgkin limfómája volt :/ Blogjában írt róla
2017. dec. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!