Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha unatkozom? 16L

Mit csináljak ha unatkozom? 16L

Figyelt kérdés

Szünet van és nem akarom azt hogy megint elkezdődik az iskola és semmi értelme nem volt ennek a szünetnek lol

Pl nézhetnénk filmet vagy vmi sorozatot de anyaek nem szeretik ha bennt vagyok a szobámban igen..:D főleg mert apukám külföldön dolgozik és most itthon van és ne legyek bennt

De általában hétvégén bennt szoktam kockulni lol

És kb egész nap itt ülök kinnt velük a fotelban reggel 10-21estig és tv éves wc meg telefonozok :D

Régen mindig beszélgettem meg ismerkerkedtem úgymond sok emberrel de mostanában nagyon nem meg 1 legjobb barátnőm van de ilyen más barátok közeli nincs ő meg nincs is fent most mert mamájánál van ott meg el van foglalva meg nincs net:D

Meg régen szó szerint mindig találtam valamit amivel elfoglalam magam de mostanság semmi főleg amióta középiskolába járok minden annyira megváltozott :D:/

Mit csináljak?



2017. dec. 29. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Életképtelenség level 99

azon felül fake szaga van az egésznek..vagy ha nem, akkor is egyértelmű hogy csak itt akarsz dumálni de ez nem chat szoba :)

2017. dec. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Olvass kötelező olvasmányt. Tanulj nyelveket. Flörtölj fiúkkal, azt lehet neten is.
2017. dec. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Maszturbálj.
2017. dec. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
olvass könyvet.
2017. dec. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Menj el futni.
2017. dec. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gyere velem és flörtöljünk lányokkal.
2017. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Firedoom ***** válasza:
100%
Adjak kolcson konyvet? Azzal lefoglalnad magad. De ha ennyire nem tudsz magaddal otthon mit kezdeni akkor rajzolj, tervezz viking hosszuhajot aztan gyartsad le alu lemezbol, fessed ki a kabatod vagy csinalj valami teljesen random hulyeseget.
2017. dec. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ez komoly kérdés volt :D

Mert olyan monotonok a napjaim

Felkelek 9-10 körül utána kimegyek és 21kor fürdés és sorozatot nézek a szobámban:D

És nem nem ismerkedés céljából írtam ki lol

2017. dec. 30. 10:23
 9/10 anonim ***** válasza:

készíts karácsonyfadíszeket

takaríts egy kört

zenélj

mosogass el

fesd ki a szobád egyik falát

csinálj hóembert a hűtőből:

[link]

origamizz

olvass

készíts kis ajándékokat jövő karácsonyra:

[link]

2018. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Jaj, ha nekem volna ennyi szabadidom, en tudnam, mivel kossem le magam! De nincs, orulok, ha a wc-n tudok netezni egy keveset annyi a teendo a hetkoznapokban. A kisgyermekemet ellatni, a haz koruli munkak. Azt irod, egesz nap ultok, szerintem takaritassal is jol elmegy az ido. Segits be otthon, anyukad orulni fog neki es esetleg az ebedet is megfozheted. Nekem az ilyenek oriasi segitsegek volnanak. :)

Aztan a sulin kivul egyeb kulonorakkal is le tudod kotni magadat, pl jarhatsz magan nyelvtanarhoz es megcsinalhatod a nyelvvizsgat vagy a jogsit, ha az anyagiak engedik. Esetleg keszulhetsz az erettsegire vagy, ha tenyleg ennyire unatkozol, elore is hozhatsz egyet es 12-ben kevesebbol kell vizsgazni.

A sport is lefoglalja az embert. Menj el futni, az ingyen van. Iratkozz be konditerembe, zumbara, aerobicra az is csak par ezer forint egy honapban. Kosarlabda, kezilabdaedzeseket szoktak tartani az iskolakban, kerdezd meg, a tiedben van-e ilyen. Az uszas is szinte ingyen van, mi tavasztol fogunk jarni babauszasra. Ami dragabb, a lovaglas.

Szinjatszo szakkorre is beiratkozhatsz esetleg tanctanfolyamra!

Megyei ill varosi konyvtarakban szoktak lenni programok.

Ajanlom a jogat is, ellazit!

Hangszeren szinten megtanulhatsz jatszani pl furulyan, hegedun azok nem olyan dragak, mint a dob v a zongora.

En osszeirtam egy listat az elolvasando konyvekrol, megnezendo filmekrol, neked is javaslom. Egyik ismerosom regen letoltotte cdre es volt mar egy egesz szep gyujtemenye. Konyvekhez bolhapiacon olcson, konyvtarban szinte ingyen hozzajuthatsz, csak a berletert kell fizetni.

Vegyel egy fuzetet, esetleg regenyt is irhatsz, ha van hozza tehetseged.

2018. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!