Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak Ne ítéljetek el! Nem...

Férfiak Ne ítéljetek el! Nem vagyok a szeretője, csak a családnak egy ismerős, akivel én jóban vagyok Mitől sokallt be?

Figyelt kérdés

2x találkoztunk. minden jó volt. beszélgettünk, ettünk.

Aztán nem írt. én sokszor írtam neki hogy mi a baj, mondja el, meghallgatom, de semmi. egésszen máig. több mint 2 hónap után írt. Megkérdeztem hogy miért most? Azt írta besokallt.És hogy nem tőlem. Nős van egy kisfia.


2017. dec. 29. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi van?????
2017. dec. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy besokallt valamitől. Mindenkinek vannak mélypontok az életében. Úgy látszik, annyira nem vagytok közeli barátok, hogy veled ossza meg a gondjait részletesen.
2017. dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azért ítéllek el mert egy nyomorult kérdést nem tudsz érthetően megfogalmazni.
2017. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem nagyon értem, hogy miről írsz. Lehet, hogy te félszavakból is megérted saját magadat, de mi nem ismerünk téged, jó lenne, ha egy kicsit értelmesebben is kifejtenéd, amit írtál.


Ami viszont lejött a mondandódból: keféltél egy nős pasival, aki le akar pattintani, ezért nem írt.

2017. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!