Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha leülhetnél 5 emberrel egy...

Ha leülhetnél 5 emberrel egy asztalhoz legyen az élő vagy holt, kik lennének azok?

Figyelt kérdés
2017. dec. 29. 23:28
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Várom a miérteket is :) érdekes ülések lennének itt úgy látom :)
2017. dec. 30. 14:03
 22/26 anonim ***** válasza:

Freddie Mercury- Mert az általam legjobban csodált ember a világon. Szavakkal le sem lehet írni, amit gondolok róla. A róla írt könyvekben viszont mindenhol azt írták, hogy abszolút jó arc volt, közvetlen, kedves, humoros mindenkivel. A budapesti koncert után is megerősítették ezt a szervezők, itt a Vasfüggöny mögött is abszolút lazán viselkedett mindenkivel. Kíváncsi lennék rá nagyon :)


James Dean- Egy hatalmas ikon, és érdekes személyiség. Fel tudnék neki tenni pár kérdést :)


Csáth Géza- A legnagyobb magyar polihisztor, szuper pszichiáter, olyan művek írója, amiket már 1000x olvastam. A műveiről és a függőségéről is jókat tudnék vele beszélni szerintem.


Joel és Benji Madden- A 2 élő kedvencem már 15 éve, bár velük már sokszor találkoztam, de azért egy asztalnál még nem ültünk :( De nagyon szimpik, szívesen megismerkednék velük.


5-ös voltam :)

2017. dec. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

20-as vagyok


Azért, mert az összes nő, akit felsoroltam, tanított valami fontosat és értékeset nekem.

2017. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Az önmagáimmal azért, mert néha úgy érzem, minél többet tanulok az emberekről, annál többet felejtek magamról.

A két tanárommal azért, mert pont azt a támogatást adták meg nekem két kritikus korszakban, amire akkor szükségem volt. Az egyik nagyapámmal nagyon jól kijöttünk, de mert nagyon fiatal voltam, már alig emlékszem rá. Másikukat nem ismertem, de anekdoták alapján rengeteg mindent tőle örökölhettem. Marci pedig mondhatni az egyetlen "hagyományos" barátom, akivel nem a rokoni szálak, közös hobbi, vagy tanulmányok miatt kerültünk kapsolatba.

#10 voltam

2017. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Adolf Hitler

Mengelev Professzor

Nikola Tesla

Leonardo Da Vinci

Chris Langan

2017. dec. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Lenin, Sztálin, Hitler, Mao, Kim Dzsongun. Kíváncsi lennék, hogy mit gondoltak( utóbbi mit gondol) az életről.
2017. dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!