Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek bejött az "Az" c. film?

Nektek bejött az "Az" c. film?

Figyelt kérdés

Nekem kedvenc horrorfilmem lett, nem is a jumpscarek meg félelmetessége miatt,hanem a látvány és a sztori vmi hihetetlenül jó lett. Az a 80's évek amerikája *,* áá. Nagyon ellett találva , még élnék is ott.

Nektek mennyire jött be?


17/f


2017. dec. 31. 10:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az új fajta idei NEM, valami szörnyű.


A régi jobb.


A könyv a legjobb természetesen.

2017. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Érdekes,nekem a film nézése közben egyáltalán nem esett le,hogy ez elvileg a nyolcvanas éveket hivatott reprezentálni.Erre csak később utánaolvasva jöttem rá,hát kicsit meglepődtem.

De a film maga nekem is tetszett.Nem valami durva horror,de nem is számítottam rá,hogy az lesz,mikor belekezdtem a nézésébe.És szerintem ezzel nincs is baj.Ez egy gyerek horror,nem kell hiper félelmetes jumpscarekre és véres jelenetekre számítani,a hangsúly szerintem inkább a "6-7 kisgyerek igaz barátság" történetszálon van.

A srácok egyébként elég aranyosak voltak,szóval részemről még egy + pont illeti a filmet.És elvileg a forgatás után is egy erős baráti kapcsolat maradt közöttük.

Összességében nekem egy erős 7 a 10-ből maga a film.Félem faktort nézve 1/10.

16/L

2017. dec. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!