Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vélemény az alábbi lánynevekrő...

Vélemény az alábbi lánynevekről? Rebeka, Regina, Róza, Heléna, Melinda, Lívia, Csenge, Kincső, Bernadett, Alexa, Elza/Eliza, Izabella, Nádja

Figyelt kérdés
Nem, nem lesz gyerekem csak pusztán kíváncsi vagyok, ki mit gondol az alábbiakról, amik nekem szimplán tetszenek.

2017. dec. 31. 15:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
54%

Én Eliza vagyok, és nagyon szeretem a nevem, sokan dícsérik bemutatkozásnál :)

A Bernadetten és a Nádján kívül mind nagyon szép név, nekem a Rebeka az az egyik kedvenc női nevem, a jelentése (megigéző) is valahogy mindig illett azokra a Rebekákra, akiket én ismerek, mind nagyon szépek. 😊

2018. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

Egyéni tetszés szerinti sorrendben->

Csenge

Róza

Kincső

Izabella

Elza/Eliza

Rebeka

Lívia

Melinda

Bernadett

Heléna

Regina

Nádja

Az igazság az, hogy engem eléggé befolyásol az ezekkel a nevekkel élő ismerőseim:D

Ha nem ismerném a Regina nevű osztálytársamat, akkor lehet hogy tetszene a Regina név.xd

2018. márc. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Engem Kincsőnek hívnak és mindenki néz bemutatkozásnál, hogy mennyire gyönyörű név. Régen nem szerettem, mert ritka, de már nincs bajom vele, legalább nem tucatnév, szóval a Kincső tetszik. Ezen kívül tetszik:Rebeka, Regina, Elza, Eliza
2018. máj. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

#23

Engem is Kincsőnek hívnak, bár nekem ez egyáltalán nem tetszik. Más névnek jobban örültem volna, sehogy sem lehet becézni, és szerintem is elég kislányos..

2020. jún. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Csak a Lívia Eliza Nadja Izabella tetszik Rebeka=Egy személy miatt utálom ezt a nevet de vállalható. Regina=Szalvéta márka :), Róza=Akkor inkább Rozina, Heléna=Nem rossz a Miléna jobb, Melinda= Régies nagyom, Lívia=Na ez nagyon szép de Olívia formában is.Csenge=Szintén személy miatt de amúgy is ronda név, Kincső=Nem adnám. Bernadett=Második neve az egyik osztálytársam lányának(Zóra Bernadett) Alexa=Nem tudom Elza/Eliza=Nagyon szép az Eliza Elza az a mese miatt ne Izabella=Ez is nagyon szép Nádja=Nadja formában jó
2021. ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!