Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden ember alapvetőnek...

Minden ember alapvetőnek tekinti, hogy az igazságszolgáltatás mellett álljon ki?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromtól foglalkozok ilyenekkel, rendszerint ha balhé volt ahol laktam rendőrt hívtak, ha beszélgetésből hallottam hogy XY-t elkapták valamivel, úgy hívták rá a rendőröket.

Magyarországon egy pisztolyt nem lehet tartani, mert ha kiderülhet lecsuknának érte. Tudom hogy illegális egyébként is, de az mellékes hogy mi szükség volna rá.


Amikor arra kértek hogy szerezzek vissza egy telefont abból az ismeretségi körből ahol vannak ismerőseim, akkor nem hivatalos úton jártunk el hanem tudtuk kinél van, egy félreeső helyen ketten legyűrtük és örülhetett ha nem ájultra vertük érte. A mobil is sértetlenül visszakerült a sráchoz


Továbbá az is jellemző az emberre, hogy szeret a másik alá tenni, a napokban ütöttek rajta egy drogtermesztő hálózaton itthon, ott is egy külső ember borított fel mindent, nyilván a konkurencia miatt rájuk küldte a kommandósokat.


2018. jan. 5. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:

"Továbbá az is jellemző az emberre, hogy szeret a másik alá tenni, a napokban ütöttek rajta egy drogtermesztő hálózaton itthon, ott is egy külső ember borított fel mindent, nyilván a konkurencia miatt rájuk küldte a kommandósokat."


Heisenberg, te vagy az? :D

2018. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, de ezek szerint akkor nem csak én rendelkezem ilyen szemlélettel.
2018. jan. 5. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!