Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nekem csinálják a legszemetebb...

Nekem csinálják a legszemetebb beosztást, szombaton és vasárnap is 12 órázni fogok, és este érek haza, reggel meg mehetek vissza. Miért csinálják ezt velem, én vagyok az egyik legjobb dolgozójuk?

Figyelt kérdés
2018. jan. 7. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Ezt vállaltad nem? Akkor mi a probléma?
2018. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Ez TORVENYTELEN!!!!!

2 egymast koveto 12oras munkanap utan kotelezo legalabb 1nap pihenonapot biztositani.

De menj be holnap aztan keress fel egy ugyvedet. Olyan pert akasztanek a nyakukba hogy millios karteritest fizetnenek...

2018. jan. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

"szombaton és vasárnap is 12 órázni fogok, és este érek haza, reggel meg mehetek vissza"


A hétvégét azt máshogy kell mérni, nézni. Nem csak +pénz jár érte, de szabadnap is megilleti a dolgozót. Aki a beosztásodat írja, az nagyon nincs toppon. Ezt már mikor napokkal ezelőtt megláttad, szóvá kellett volna tenned és intézkedned.

2018. jan. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom, éppen azért, mert te vagy az egyik legjobb dolgozójuk. Ha meg meg szó nélkül is hagyod, akkor pláne.
2018. jan. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez törvénytelen.
2018. máj. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!