Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mondana valaki olyan oldalakat...

Mondana valaki olyan oldalakat, app-okat mondani ahol ismerkedni lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valaki mondana olyan ismerkedős oldalt vagy appot ahol nem kell megadni személyes adatot,vagy csak a korodat?

Gondolok itt pl:Anotalk

UI: Trollokat nem kérek,meg olyan választ hogy:"ÉLET"



2018. jan. 10. 22:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi ha rossz kategóriába tettem
2018. jan. 10. 22:56
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Anotalkon, sokan végig nyomják, meg nem is igazán szeretnének beszélgetni...
2018. jan. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az AnoTalk kaki. Ráadásul az igazi lányok 99%-a ott 12-13 éves. A többi meg homokos, aki lánynak álcázva akar pötsös képet kicsalni....
2018. jan. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3-as igazad van köszi higy emlékeztetsz ezt el is felejtettem ki írni de azért tisztelet a kivételnel 2-3lány volt aki meg adta a számát vagy az fv accontját XD ez már haladás xD
2018. jan. 10. 23:44
 5/8 A kérdező kommentje:
De az elsőnek us igaza van mivel bármit mondasz ahahmm,oké, és ha nem írsz akk lelép
2018. jan. 10. 23:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen értelmes ismerkedős oldalt nem tudok, de Anotalkhoz hasonló pl. a strangers.hu, viszont a színvonal itt se sokkal jobb és elég kevesen szoktak fent lenni. (Egyszer kipróbáltam, és ott egy "lány" akart szexchatre rávenni, tudod mikor hiszem el, hogy tényleg az, akinek kiadja magát, Facebook-fiók is lehet kamu stb.)
2018. jan. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6-os Nem akarok eltérni a témától de velem is történt meg ez csak velem anotalkon,de ott már rendes weboldalt adott meg nekem ahol külön időpontot lehet kérni stb... Kicsit utána néztem azt tényleg nem vol kamu xD én meg azt hitten vicc kedvéből csinál valaki ilyet
2018. jan. 11. 05:09
 8/8 anonim válasza:

Nem kersz mas valaszt...

Pedig az ELETben kivul az online vilagbol sokkal jobb ismerkedni.

2018. jan. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!