Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a piscatel...

Mi a véleményetek a piscatel nevü videosrol hogy, élhet még mert 30 éves és nem dolgozik csak retro játékokal játszik valaki eltartja?

Figyelt kérdés
2018. jan. 12. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
A barátnője tartsa el.
2018. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Most az a kérdés, hogy miért nem halt meg?
2018. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
ha youtube vlogger, akkor a sok hülye aki kíváncsi rá...
2018. jan. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Photoboy támogatta sok pénzzel, amiből tudott venni kakaóscsigát, hogy ne haljon éhen.
2018. jan. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A nézők nem hiszem hogy, eltartanák mert az nagyon kevés neki általában 10-13 ember a nézettsége elméletben a kocsiját sem tudná megtölteni benzinnel mert nincs semmi bevétele.A barátnőjent a szülei eltartják de a fiúját is az akkor már nagyon nevetséges.És meg van győződve arról hogy, vele minden rendben van hiába mondták neki a közeli ismerősei hogy, nevetséges a gondolkodása.De az is lehet hogy, valami betegsége van fejben ezért nem akarja megérteni a körülötte levő világot ebben az esetben a barátnője használja ki.De 30 évesen retro játékokkal játszani már az is beteges és otthon ül egész nap Eszter meg néha elviszi ebédelni valami éterembe.De ha többen néznék a videóját a nőt is ki rúgnák ahova bejár iskolába.
2018. jan. 12. 16:43
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Innentől az a véleményem rólad, hogy gusztustalanul más életében vájkálsz.
2018. jan. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A videoi miatt közszereplő én csak segiteni szeretnék neki mert nyilván beteg ha nenm dolgozik az nekem se jó mert nem termeli ki a nyugdijam.És hogy, 30 évesen semm akkar változni elöb utobb úgy is rossz vége lesz.
2018. jan. 12. 16:54
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Még egyszer írom: ne mások életében kotorássz. Semmi közöd a dologhoz.
2018. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha meg csak egy troll akkor meg vicelödik azokon akiken segiteni kell.
2018. jan. 12. 17:05
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Régebben néztem a videóit, és mondta hogy dolgozik, azt is hogy mit. Tehát nem értem miből gondolod, hogy nem melózik.
2018. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!