Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a mentős miért nevet...

Ez a mentős miért nevet Miklós Edit sérülésénél?

Figyelt kérdés
[link]

2018. jan. 14. 10:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

8: Van akinek hivatás, van akinek munka..

Az én tapasztalatom az, hogy a mentősök a legritkább esetben hangolódnak rá a beteg állapotára. Hogy ez jó vagy nem jó, azt mindenki döntse el maga.


Mit nevet a mentős lány? Lehet a képen kívül áll a mentős egyik társa, és épp valami vicceset mond neki. Vagy a nézők közül valaki kukorékolni kezdett. Ki a franc tudja?!..

2018. jan. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
54%
Apám ennyi fogyatékost, vicceset mondott :D
2018. jan. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
56%
Micsoda probléma... :O
2018. jan. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
65%

Nem biztos, hogy nevet, lehet épp mond valamit és épp így állt a szája, amikor lekapta a kamera.

Vagy akár az is lehet, hogy épp akkor tudta meg, hogy nem is akkora a baj, mint először hitte, és megkönnyebbült. Nem tudom.


De azért örülök, hogy ráérsz.

2018. jan. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
23%

15: Ő ráér. De ahogy látom te is. És persze én is. Örüljünk együtt.

Amúgy nem értem mi ez a téveszme, hogy a mentősök nem nevetnek munka közben. Én feküdtem már úgy mentőben elég rossz bőrben, hogy közben a mentősök jókedvűen nevetve anekdotázgattak egymással. Kórházban intenzív osztályon is volt "szerencsém" feküdni, az ápolók egy nap többször is bejöttek és ott röhögtek harsányan a szobafal melletti nővérpultnak támaszkodva, egymásnak vicceket mesélve, miközben ott döglődtünk az ágyon.

Nem szép dolog, de ez van. Szvsz kevés olyan baleset van, ami megérint egy mentőst, és attól tartok egy "egyszerű" síbaleset nem ezek közé tartozik.

2018. jan. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem nincs benne elég empátia. Márpedig sok emberben nincs, főleg az embertársai felé. Am tényleg nem kell sirva fakadni de egy minimális tisztelet lehetne benne, hogy nem pont ebben a helyzetben kezd el viháncolni egy ember mellett, akinek fájdalmai vannak. Aki szintén ilyen annak persze normális és nem lát benne semmi problémát.

Mondjuk ezen meg se lepődök, olyat is láttam élőben, hogy valakinek kigyulladt a háza, mindenki odagyült az utcára, nézték hogy oltják a tüzoltók és sirnak a tulajdonosok, s páran meg mellettük hülyéskedtek és röhögcséltek. Ja és amikor temetésen történik, már az sem újdonság, sajnos.Sokan semmiben se különböznek az állatoktól de tisztelet a kivételnek.

2018. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
80%
Mert egy cuki jó csaj aki látta, hogy fotózzák és nem akar hülye fejet vágni rajta és mellette ott voltak már akik segítettek a serülten
2018. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
De aranyos a kiscsaj 😍😍
2018. febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
inkább gen*ó:D
2018. febr. 2. 15:46
 20/21 anonim ***** válasza:

Van erről egy totál kép is, amin látszik hogy a mentősök egy társa kocog éppen a többiekhez a jégen egy rohadt nagy zsákkal a hátán. Ezt nézi a csaj, és arra mosolyog:


[link]

2018. febr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!