Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg itt tartunk Magyarorsz...

Tényleg itt tartunk Magyarországon 2017-ben?

Figyelt kérdés

[link]


Ismerősöm is keresett bébiszittert, mert elhagyta a férje, neki meg muszáj volt dolgoznia, őt is majdnem meglincselte az ismerősi kör ezért. Olyan emberek, akik folyamatosan nagymamára bízták a gyerekeiket. Én akkor örültem a lehetőségnek, nem hőbörögtem.


2018. jan. 15. 13:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A magyaroknak az a legkedvesebb sportja, hogy folyton belepofáznak a másik életébe, megmondják neki, hogyan kell élnie.

Ez nem újdonság, ez tény.

2018. jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Magyarország tele van ilyen képmutató, begyöpösödött, maradi, holt homály szerencsétlenekkel. Az hát olyan bunkó emberek vannak itt Magyarországon tisztelet a kivételnek nem is csodálom hogy minden környező ország már utál minket meg mindenki itt hagyja akinek van esze én is itt hagynám a fenébe komolyan én még egy ilyen országot még nem láttam semmi összetartás tényleg bunkók a magyarok.Mindenbe beszólnak okoskodnak nem ért hozzá de inkább okoskodik minthogy továbblépne utálatos egy nép vagyunk. 26/F
2018. máj. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!