Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek Logan Paulról és Jake Paulról?

Figyelt kérdés

2018. jan. 15. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Jake Pault annyira nem ismerem, Logan meg szerintem egy intelligenciahiányos fax
2018. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Dehogy, szerintem mind kettő baromi okos, pont ezért is tudták felépíteni ilyen jól a csatornájukat.

Az más kérdés, hogy szerintem mindkettő pszihopata :D

Mondjuk az is elgondolkoztató, hogy minek kell történnie ahoz hogy egy családba 2szer is előforduljon ez a rendellenesség, ugyanis csak az emberiség 1%a az.

2018. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Csak azt tudom mondani amit látok belőlük, főleg Logan-ből. Túltolják, olyan, mintha idióta hiperaktív gyerekek lennének. Biztos normális arcuk is van de az nem eladható. Japánban készült videóit megnéztem, hogy véleményt alkossak, eszméletlen bunkók voltak egy más kultúrával szemben, utcán ordítozás meg fetrengés, halakkal dobálózni, nagyon családbarát... ha ezt tanulják el a gyerekek akik nézik, ez még többet árt.

Szóval van egy YouTube karrierjük, ott így viselkednek aztán lehet, hogy tök normálisak, de nem ajánlanám senkinek a nézésüket.

2018. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

Olyan dolgokat csinálnak, amit más vagy nem mer, vagy nincs lehetősége, vagy nem is gondolna rá. Ebből a szempontból zsenik, igazi megbotránkoztatók...


Nyilván a közönség pedig a 14 év alattiak, akik még szigorú tanári-szülői felügyelet alatt vannak, akiknek még menő „rosszalkodni”. Idősebbeknek aztán már gyerekes és röhelyes... szóval szerintem ők infantilis lázadó tinikorban ragadt gyerekek... 🤔

2018. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Mindig úgy képzelem el őket gyerekként, hogy ha sírtak, akkor az anyjuk a kezükbe nyomott egy 100 dollárost, hogy "jól van kisfiam, vegyél amit akarsz, csak kussoljál". Nyilvánvalóan pszichopaták mindketten, látszik rajtuk, hogy nem bírják felmérni az agyukban, hogy hol van a "bevállalósság" és az erkölcstelenség határa. Egy 14 éves gyerek eszével gondolkodnak, fel sem merül bennük, hogy a szabályokat nem biztos, hogy azért hozták, hogy kibaxanak velük, hanem mert jót akartak nekik (pl amikor az egyik beleugrott Velencében a vízbe, ahová a szennyvizet is engedik...). Csak azért ilyen népszerűek, mert a sok kis 10-14 évesnek nagyon menő, ha valaki szándékosan minden szabályt megszeg, ez érettebb fejjel már inkább kva gáz.
2018. jan. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!