Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én fo*nám össze magam,...

Csak én fo*nám össze magam, ha mondjuk a csendes óceán közepén kidobnának?

Figyelt kérdés

Tegyük fel kapnék egy úszómellényt, mik lennének a túlélési esélyeim? A cápák előbb ölnének meg, mint az éhség? Nem tudom ti hogy vagytok vele ,de én nagyon félnék ,mert kitudja mi van alattam ,kitudja milyen óriás cápák stb.

Nyáron voltunk horvátba az adriánál, de visszagondolva ,amikor kiúsztam a parttól távolabb olyan félelmetes volt, nem tudtam mi van alattam, meg áá olyan para az egész :D. Más is van így ezzel? Várom a válaszokat.

Ui.: Elnézést ,ha rossz helyre írtam ki a kérdést.


2018. jan. 15. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Igen csak te..mi kemények vagyunk 💪
2018. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Én kitörném egy cápa nyakát, megfognám a farkánál fogva és agyonverném vele a többi cápát. Összekötözném őket és tutajnak használnám. Nem tudom miért kell félni mindentől..
2018. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Szia.

Nyugodt lehetsz, hogy magyar emberek, akik életükben tengert is alig láttak, vagy van aki egyáltalán nem, az, hogy megijedne.

A túlélési esélyeid nulla. A Csendes-óceán hatalmas. És mély. A számtalan veszélyes halfajokról nem is beszélve.

Gondolj bele, a Balatonban milyen nehéz úszni, amikor már jön egy kis szél. De képzeld el, hogy az óceánon mekkora hullámok törhetnek fel. Eltemetnek. Arról nem is beszélve, hogy ottan az óceáni éghajlat miatt bármely pillanatban kitörhetnek viharok. És hiába van úszómellényed. Az csak akkor hiteles ha úszni is tudsz. De az óceánon sokat nem ér.

[link]

Vesd magad bele :D---Amit a videóban látsz az semmi, ahhoz képest ami ott szokott tombolni. Én is ugyanott voltam. Láttam ennél durvábbat is.

2018. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Előző vagyok.

[link]


Megbirkózol vele?

2018. jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát ez durva azért,igen láttam olyan videót is amikor a hajót dobálták a 10 méteres hullámok :O Pokoli lehet azt a helyzetet átélni. De a régebbi Zátony c.filmben ( nem az újban) volt egy ilyen úszódeszkájuk az embereknek vagy mi és úgy úsztak több 100 km, na azt ott nézni is nagyon para volt .
2018. jan. 15. 21:43
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen pont ezt a videót láttam :D.Nézni is rossz azért áá :D
2018. jan. 15. 21:43
 7/12 anonim ***** válasza:

Az semmi.

Nekem szoktak olyan rémálmaim lenni, hogy az óceán közepén sodródok éjjel és ott van alattam több kilométer sötét víz.

Még most is beleborzongok, ha eszembe jut...

2018. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Metionin ***** válasza:
Szerintem elég sokan, engem is beleértve...mondjuk nem hiszem hogy lenne időm összefosni magam mert hamarabb fulladnék meg. Nem tudok úszni.
2018. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja persz szerinted mennyi idöbe telne mire arra járna egy hajó.Eleve cápa semm lenne mindet le vadászák hálokal jó pénzért meg eladják.De rengeteg mérgezö anyag miatt már minden kipusztul lassan a tengerbe.Ha lenne vized és mellény fent tartana tuti bele futnál egy hajoba elég csak rák vadászo hajokra gondolni amik mindig kavésbé népszerü helyekre mennek.
2018. jan. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nos az éhség miatt nem kéne aggódnod, vagy kiszáradnál vagy a cápák végeznének veled. :D
2018. jan. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!