Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett ekkora divat...

Miért lett ekkora divat puzsér? Mindenhol őt hallom.

Figyelt kérdés

Ez az oldal is tele van a nevével, miért?

Ki ő? Miért ilyen népszerű?


2018. jan. 18. 21:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Álentellektüel, önfényező senki. Engem nem bír megvezetni, tele vannak a szövegei oximoronnal és paradoxonnal. Süket duma.
2018. jan. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%

Jól játszotta a kártyáit, mindig a megfelelő emberekkel rendezi a vitáit, amik előtt alaposan felkészül a témából és persze rengeteget gyakorol, hogy úgy adja elő magát, hogy az maradandó legyen az emberek számára (úgy képzeld el mint egy standup-ost).

Első én sem értek egyet a gondolatai kb. 85%-ával, de egyáltalán nem süket duma amit mond, csak a személyes véleménye.


Az itt lévő Puzsérkérdésekből meg kinézem, hogy az 50%-a saját magától van. xD

2018. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
Ki meri mondani a véleményét, ennyi az oka
2018. jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Közérdekű témákról beszél
2018. jan. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

Első kettő jól leírta.

Általában a világgyűlölő nyomik istenítik, akiknek kell egy erősebb vezérhím.

Régen szerettem Puzsért, mert régen jó volt!

De most...eh.

2018. jan. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Tény, hogy sokszor túlzásba tud esni, de ettől még a szerepe vitathatatlan. Üde színfolt egy ilyen nyílegyenes ember, ebben az álszenteskedő médiában.

De mint mondtam, hajlamos nagyon belelovalni magát a mondanivalójába és túlgondolni azt, épp ezért én is csak a fejemet fogom, amikor tök átlagos témákba is belekeveri a nácizmust, a politikát, a valláskritikát meg egyéb súlyos dolgokat.

Érdemes odafigyelni arra, amit mond, de azért érdemes fenntartásokkal kezelni, ne vegyük szentírásnak minden megnyilvánulását.

2018. jan. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ő indít magáról kérdéseket. Ide regisztrált tőbb fiókkal, és népszerűsíti a nevét.


Az olyan kérdés pl: " Ismered Dj malacka youtubert?" Csak önreklám"

2018. jan. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
14%

Első kettő jól írja.

Mérhetetlen buta,primitív ember,olyan dolgokról bszél amiről fingja nincsen.

Ez a hülye okoskodik esete,szánalmas.

Mit ért el az életbe?Mutassa be,mit tett le az asztalra.

Szídja a sezmélyiségfejlesztő oktatókat is holott egy szabó Péter egy Lengyel Sándor kicsit több mindent elért az életbe meg jól is néznek ki mellette.

Puzsérka ezzel szemben a hörcsög fejével semmi tehetséggel dumál,hangszíne is borzasztó.

Nője sincs,nem csodálom kibírná azt a primítiv embert elviselni max egy lelakott nő aki már senkinek sem kell 3 gyerekkel.

2018. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#8 Mondjuk a ,,személyiségfejlesztőkről" alkotott véleményével egyet kell értsek...
2018. jan. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudom utolsó nézd meg Kasza Tamás,Szabó Péter,Lengyel Sándor hogy él.

Plusz első kézből tudom,hogy Gattyán Gyuri,Meg van egy srác aki a Westendbe csinálta azokat a nagy monitorokat amin üzleteket kereshetsz(cég nevet nem írok,de a srác 27 éves,milliárdos),ott van Czéró László most CEO Gattyán egyik cégében, mind mind Lengyel Sándornál tanultak.

Agykontrollra én például esküszöm működik.


Puzsér ezzel szemben mit ért el?Milyen cége van?Milyen élete?

Eleve nők se csípik.

Egy Szabó Péternek meg gyönyörű felesége van például.


Hát nem tudom szerintem önfejlesztés extra fontos dolog,főleg itt keleten.

Trump is foglalkozik ezzel sőt minden nagy embernek vannak tanácsadói(coachok).

2018. jan. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!