Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Ausztriáról?

Mi a véleményetek Ausztriáról?

Figyelt kérdés

2018. jan. 26. 23:37
 1/6 A kérdező kommentje:
És Bécsről?
2018. jan. 26. 23:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Én félig német vagyok, és rengeteg időt töltöttem Grazban. Imádom az országot es a városokat. A nyelvet ugyan egy igen különleges dialektusban beszélik, de a legjobb emberek a német családban.
2018. jan. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Régebben nyaranta sokat kerékpároztam Ausztriában. Volt úgy hogy egy nyáron akár 5-ször is kitekertem Bécsbe. Alapnak tartom hogy úgy éljenek az emberek ahogy például az osztrákok teszik. Amikor ott járok akkor titokban szomorú vagyok amiért Magyarország nem olyan. Például nincs korrupció. Az emberek nyugodtak. Igyekeznek megóvni a természetet. Akivel találkozok azzal szinte egyből összebarátkozom. Bécsben tetszik az hogy még a 70 éves is görkorin száguldozik a kerékpár utakon.

Egyszer segédmotorral véletlenül autópályára tévedtem. A rend éber őrei meg is állítottak és jött a kellemes meglepetés. Felpakolták a motort a furgonjukba és levittek a tilosból, majd az egyik meghívott egy gyümölcsitalra a házába. Majd ő csodálkozott azon hogy miért vártam büntetést, hisz szerinte a szabálytalanságot nem úgy kell megszüntetni. Persze különös de ettől mégsem vidám lettem hanem szomorú, mert eszembe jutott hogy a hazám miért nem ilyen.

2018. jan. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ŐSZTERRÁJH, ŐSZTERRÁJH! Az összes irma gondola, ÓH, a helye mondola! Nem én valám térfelém, ügyes hórág bóherég. Elvász mador hadállat, Bécshez büszként tarálah. Méghej beltő őrvince, a büszke osztrák vőrspitze!+
2018. jan. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5: Zseniális.:)
2018. jan. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szép, de Svájc jobban tetszik :)


(hazabeszél) ;)

2018. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!